Indian Riders Fest 2023

Indian Riders Fest od roku 2019 spojuje jezdce všech jazyků a kultur, kteří sdílí stejnou vášeň pro ikonickou značku Indian Motorcycle a jinak tomu nebude ani v roce 2023. V letošním roce na Českobudějovické Výstaviště dorazilo více jak 1400 motocyklůznačky Indian Motorcycle z téměř 40 zemí. Dohromady branami areálu prošlo na 3500 lidí. Díky těmto skutečnostem se dá akce brát bezpochyby za mezinárodní událost.

Na nadcházejícím třetím ročníku IRF se očekává návštěvnost v rozmezí 5000 – 7000 osob. Stejně jako v předešlých letech se akce uskuteční na Výstavišti v Českých Budějovicích. Termín konání bude od 9. – 11. června 2023. 

Na oficiálních stránkách https://eshop.indianridersfest.eu/cs/shop/indian-riders-fest-vstupenky/ je stále možné zakoupit vstupenky na akci. Prodej vstupenek bude probíhat i na místě.

Ani v následujícím ročníku nebude chybět zopakování úspěšné Ladies First, což znamená že kolonu Spanilé jízdy vede skupina čistě ženské “skvadry” na Indian Motorcycle.

Otevírací doba:

Pátek   09.06. | 10:00 – 02:00

Sobota 10.06. | 09:00 – 02:00

Neděle            11.06. | 09:00 – 17:00

INDIAN RIDERS FEST není pouze pro ty, kteří přijedou na motorce! Na akci je vítána i veřejnost bez motorek.

JAKÉ NOVINKY PŘINESE TŘETÍ ROČNÍK:

Na jezdce i návštěvníky čekají novinky v rámci doprovodného programu. V letošním roce bude celou akci doprovázet více jídla, více pití – těšit se můžete na gastro zážitky v podobě – mezinárodní kuchyně, domácí kuchyně, sladkého, ale i na typické koktejlové bary, které naladí atmosféru akce. Od pátku do neděle se můžou návštěvníci těšit na živé koncerty, kdy na páteční večer organizátoři chystají mega koncert a senzační show (prozatím jméno interpreta pro koncert nemůže být odtajněno, ale můžete se těšit na super akci). Pro následující ročník se připravuje i nová trasa Spanilé jízdy, která bude zahájena v sobotu okolo poledne a zakončí již tradičně na historickém Náměstí Přemysla Otakara II. V neposlední řadě jsou po celou dobu akce pro návštěvníky připraveny bohaté programy – „jízda smrti“ ve slavné show Wall of Death, demo jízdy, kaskadérská show, Rodeo Show.  Další novinky jsou pravidelně zveřejňované pořadatelem na facebookových stránkách akce „Indian Riders Fest“.