Husqvarna Motorcycles představuje řadu motokrosových minimotorek pro rok 2023

Husqvarna Motorcycles s potěšením představuje svou řadu motokrosových minimotocyklů pro rok 2023 se závodními pneumatikami MAXXIS a svěžím novým vzhledem, který vede ke změnám modelů TC 85, TC 65 a TC 50. Každý dvoutaktní stroj, navržený pro nejvyšší úrovně soutěže, i nadále obsahuje nejnovější technologii a prémiové komponenty, což zajišťuje, že začínající mladí závodníci mají největší šanci na úspěch na závodním okruhu.

TC 50, dokonalý stroj pro začátečníky, kteří chtějí vkročit do vzrušujícího světa motokrosu, je čistě soutěžní motocykl vybavený vysoce kvalitními komponenty a nejnovější technologií dvoutaktů. Se snadno nastavitelným odpružením WP nejlepším ve své třídě, zvlněnými brzdovými kotouči a pokročilým podvozkem navrženým speciálně pro mladé závodníky je TC 50 kompletní závodní stroj.

TC 65, který těží z většiny vylepšení v řadě minicyklů Husqvarna Motorcycles pro rok 2023, je TC 65. Kromě nových pneumatik MAXXIS MX-ST a přepracované grafiky obsahuje nové plovoucí brzdové třmeny od Formule spolu s osvědčenou přední vlnou o průměru 198 mm. kotouč a 180 mm zadní kotouč pro vynikající brzdnou sílu. Seznam vylepšení TC 65 završují nové komponenty spojky a brzdy pro snížení opotřebení a maximální odolnost, díky nimž je TC 65 nejpokročilejším 65ccm minicyklem na současném trhu.

Mohlo by vás zajímat:  Husqvarna Motorcycles uvádí nový a výkonný nahý motocykl 2024 Svartpilen 801

TC 85 nadále překlenuje propast mezi nejmenšími motokrosovými modely a dostupnými stroji plné velikosti. Model o objemu 85 ccm, který je již na vrcholu své třídy, pokud jde o vysoce kvalitní komponenty, výkon a ovladatelnost, je nyní vybaven pneumatikami MAXXIS MX-ST, které poskytují všem mladým jezdcům lepší zážitek z jízdy. Úchvatná nová grafika dokončí změny tohoto stroje zaměřeného na soutěž v roce 2023.

Technické zajímavosti roku 2023:

  • Nápadná nová bílá, šedá a žlutá grafika TC 85, TC 65 a TC 50 podtrhuje švédské dědictví Husqvarna Motorcycles
  • Nové pneumatiky MAXXIS MAXXCROSS MX-ST pro všechny modely zajišťují mimořádnou stabilitu v přímém směru a vynikající trakci
  • Všechny modely poskytují bezkonkurenční výkon motoru a jízdní vlastnosti
  • Snadno nastavitelné vidlice WP XACT s technologií AER a monoshock XACT PDS zajišťují optimální výkon a nízkou hmotnost
  • Ergonomie vzbuzující jistotu a potah sedadla s vysokou přilnavostí pro pohodlí a ovládání
  • Nová sestava spojky Formula na TC 65 pro lepší akci a odolnost
  • Nové větší zadní kotoučové a brzdové komponenty od Formule pro lepší brzdný výkon TC 65
  • Kuželová hliníková řídítka NEKEN zajišťují optimalizovanou ergonomii pro TC 65 a TC 50
  • Válečkem ovládaná sestava škrticí klapky TC 85 pro hladší chod za všech podmínek
  • Černé ráfky Excel a CNC obráběné náboje zaručují nízkou neodpruženou hmotnost a větší stabilitu na TC 85

Pro další zvýšení výkonu a přizpůsobení všech minimotocyklových strojů nabízí řada technického příslušenství Husqvarna Motocykly vysoce kvalitní výběr možností upgradu motoru a podvozku. Kromě toho mohou mladí závodníci jezdit stylově díky ucelené kolekci Functional Offroad Apparel Collection. Veškeré oblečení, které obsahuje položky, jako je dětská helma se zábradlím, brýle Kids Strata a košile pro děti, je zaměřeno na výkon a zajišťuje pohodlí i ochranu pro jezdce všech věkových kategorií a schopností.

Mohlo by vás zajímat:  Vyzkoušejte si na Ridin' Smoke 2024 stroje Husqvarna TC 125, TC 150, TC 250

Motokrosová řada mini 2023 bude celosvětově dostupná od května u autorizovaných prodejců motocyklů Husqvarna. Dostupnost se může v jednotlivých zemích lišit. Veškeré podrobnosti o cenách a dostupnosti získáte u své národní pobočky nebo dovozce Husqvarna Motorcycles.