Honda Rebel CMX1100

Rebel CMX1100 vznikl pro ryzí potěšení z jízdy na dvou kolech. Tento temný roadster z 21. století inspirovaný stylem „bobber” byl od podlahy navržen tak, aby přinášel radost z jízdy, takže se na výkonu motoru a řízení nešetřilo. Každý detail ho něčím odlišuje. Bezpřírubová palivová nádrž si zasloužila dvoutónový lak a přední i zadní blatník je zhotovený z 1 mm tlusté oceli a osazený držákem z tlakově litého hliníku. Sedadlo je ve výšce pouhých 700 mm a jeho měkčený materiál je tvarován tak, aby poskytoval oporu při prudkém zrychlení. Odsazený negativní displej o průměru 120 mm nabízí intuitivní předávání informací a klasická široká řídítka jsou uchycena pevnými jednopalcovými objímkami.

Špičkový výkon 64 kW osmiventilového řadového dvouválce s maximálním točivým momentem 98 Nm jsou silná čísla, která jezdec ocítí při každém přidání plynu.

Potencionální kupec může vybírat mezi manuální šestistupňovou převodovkou nebo šestistupňovou dvojspojkovou převodovkou , která umožňuje ruční řazení převodových stupňů.

Řada příslušenství Street obsahuje univerzální – nebo předkloněné – náhradní černé nebo hnědé sedlo s diamantovým prošíváním, zadní nosič bez sedadla spolujezdce, který využijete při převozu zavazadel, a dokonale padnoucí chránič nádrže, který pomáhá předcházet poškrábání. A trochu stylu navíc zajistí volitelný aerodynamický kryt světlometu, krátký přední blatník a pruhy na kola.

Pokud majitel předpokládá větší vzdálenosti, může se hodit příslušenství řady Touring. Patří k němu náhradní pohodlné sedadlo pro jezdce i spolujezdce, opěrku zad a stupačky pro spolujezdce, zadní nosič a látkové boční brašny. Čelní štít není součástí Touring sady a není zahrnut v její ceně. Je možné ho objednat samostatně.

Foto:Honda Motor Europe Limited, organizační složka Zdroj:Honda Motor Europe Limited, organizační složka

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*