Harley-Davidson vydává seriál o závodu Africa Eco Race

Společnost Harley-Davidson vydává webový seriál, který sleduje elitního jezdce Dakaru Joana Pedrera na jeho cestě do cíle závodu Africa Eco Race na motocyklu Harley-Davidson Pan America 1250, prvním modelu Harley-Davidson v kategorii Adventure Touring.

Webový seriál v pěti epizodách ukazuje neuvěřitelnou cestu závodu, sleduje Pedrera až z Monaka do Lak Rose v Dakaru a ukazuje extrémní schopnosti modelu Pan America 1250, a to jak ztělesňuje ducha dobrodružství, který je součástí DNA americké motocyklové značky. Seriál dává divákům možnost nahlédnout do zákulisí celé akce, včetně toho, jak se Pedrero na závod připravoval a jak si motocykl Pan America 1250 vedl v poušti. Pedrero předčil očekávání a ukázal, čeho je tento motocykl skutečně schopen.

Mohlo by vás zajímat:  V Lokti se uskuteční motokrosové závody. V červenci to bude Mistrovství světa v motocrossu a v září FIM Sidecar Motocross World Championship 2024

Účast značky Harley-Davidson v soutěži prokázala schopnosti a spolehlivost motocyklu Pan America 1250. Dobrodružství je součástí značky a Pan America 1250 objevuje nové způsoby, jak prožít skutečný zážitek v duchu Harley-Davidson.