Harley-Davidson v samém centru Prahy

V úterý 9.července proběhlo slavnostní otevření obchodu s oblečením, doplňky i dárkovými předměty Harley-Davidson. Příjemný obchůdek je k nalezení v prostorách Bontonlandu Megastore na pražském Václavském náměstí. Akce byla nejen přehlídkou motorkářského oblečení a doplňků, ale bylo možné obdivovat i samotné motorky Harley-Davidson. Vedle krásy technické se přítomní mohli potěšit i pohledem na krásu živou, lidskou. Kolem HARLEYů se neustále pohybovaly nejen krásné dívky, ale i pohlední mladí muži.

Příznivci značky Harley-Davidson? Určitě by se mezi přítomnými finalistkami a finalisty třináctého ročníku světové soutěže Miss Deaf World a čtvrtého ročníku soutěže Miss Deaf Europe a v roce 2013 také nově zařazené soutěže s názvem Mister Deaf World a Mister Deaf Europe našli. Finále se sice koná 13.července v TOP Hotelu v Praze, ale soutěžící se 10.července, tedy včera, v centru Prahy zúčastnili ještě naprosto ojedinělé World Fashion show s doprovodným programem, pro sluchově postižené dívky a chlapce z celého světa.

Obchůdek je příjemným doplněním a zpestřením prostoru Bontonlandu a nepochybně potěší všechny příznivce i obdivovatele značky Harley-Davidson. Je milé, že se Harley v Praze stává dosažitelnějším a řada zájemců to jistě ocení. A to nejen známých osobností, které jste na slavnostním otevření mohli také potkat, jako například Jakuba Smolíka nebo Ivu Frühlingovou.

Harleye ve spojení s krásnými děvčaty vzbuzovaly zájem i mimo otevíraný obchůdek. Stály totiž v pasáži a následně se objevily i v ulici Na příkopě. Zastavovali se tady procházející lidé, čeština byla slyšet sporadicky.

I když už na Harleye venku nenarazíte, zajděte se do obchodu podívat. Stojí to za to a třeba si i něco koupíte. Václavské náměstí 1, prostory Bontonland Megastore, HARLEY-DAVIDSON SHOP.

[nggallery id=11]

-VS-