HARLEY-DAVIDSON představuje modely 2024

2023 Location Photography. FLHCS Heritage Classic 114. FLHRXS Road King Special

Modely, které se vracejí v roce 2024, zastupují následující kategorie portfolia motocyklů Harley-Davidson, které patří k těm nejvyhledávanějším a nejžádanějším ve své třídě.

Grand American Touring: Pro jezdce, kteří naslouchají volání nekonečných silnic. Modely Grand American Touring od značky, která stála u zrodu cestovních motocyklů, dovezou jezdce za horizont s komfortem i komunitou, díky kterým je každá cesta výjimečná.

Cruiser: Ikonický a odvážný styl – od nostalgického až po ryze moderní – je spojený s možností customizace a maximálního vyjádření osobního stylu.

Sport: Špičkový výkon a pokročilé technologie nabízejí vzrušující zážitek z jízdy v kombinaci
s designem inspirovaným historií Harley-Davidson®.

Trike: Modely Harley-Davidson® Trike jsou atraktivní volbou pro ty, kteří ocení jistotu tříkolové konstrukce.

Adventure Touring: Pro jezdce, kteří chtějí mít možnost se vydat jakoukoli cestou či necestou. Model Pan America® je univerzální a inspirativní stroj, který se uplatní na každém povrchu.

Tyto motocykly jsou již k dispozici u autorizovaných dealerů Harley-Davidson po celém světě, brzy budou představeny ještě další nové modely motocyklů. 24. ledna v 17 hodin středoevropského času budou spolu se speciálním úvodním filmem „American Dreamin’“ na stránkách Harley-Davidson odhaleny limitované série modelů 2024 od Harley-Davidson® Custom Vehicle Operations™ (CVO™) a další nové modely.

Harley-Davidson usiluje o nekonečnou cestu za dobrodružstvím a svobodu v duši. Na webu Harley_Davidson najdete další informace o kompletní řadě motocyklů Harley-Davidson® Grand American Touring, Sport, Adventure Touring, Cruiser a Trike pro rok 2023, ojetých motocyklech Harley-Davidson Certified™, originálních dílech a příslušenství Harley-Davidson®, výbavě Harley-Davidson® MotorClothes® a finančních službách Harley-Davidson.