Harley-Davidson opět blíž všem fanouškům a obdivovatelům

Harley-Davidson otevřel první samostatný downtown shop v Praze. Navštívit ho můžete v samém centru matičky Prahy, téměř v dohledu Václavského i Staroměstského náměstí. V obchodě si můžeme pořídit nejen klasické oblečení od Harleyů, ale také módní kousky z řady Dark Custom. Naplnit kapsy či tašku je možné i dárkovými předměty a doplňky.

Další malý krůček Harleye do přízně i netradiční skupině jejích „zasloužených“ příznivců. Kdo bude chtít, nemusí dlouho hledat a vytoužená drobnost s logem uctívané značky se stane jeho vlastnictvím. A vůbec tam není nutné dorazit na silné mašině s přirozeným výrazem větrem ošlehaného vousáče z původních reklamních plakátů. Kdokoliv, komu Harley–Davidson přirostl k srdci nebo mu alespoň něco malinko říká, si tady může udělat radost.

H-D downtown shop je v Havelské ulici číslo 25 a je to nefalšovaný skutečně PRVNÍ samostatný obchod značky . V ČR je ještě pět dalších H-D shopů, ale ty všechny jsou součástí dealerství značky.

Obchod neohromí svou velikostí, ale určitě si každý příznivce značky vybere. A pokud bude potřeba nakoupit třeba kompletní H-D výbavu, pak jistě všichni víme, kam se pro ni vydat. Ano, do shopu u některého z dealerství. V Praze nás rádi uvítají na adrese U Šalamounky 41/769 (vchod – K Měchurce 12). Ale kdo by to nevěděl  že?

Tak úspěšný nákup.