Aprilia RSV4 Factory a Tuono V4 Factory Speed White

Vlajkové motocykly řady Aprilia V4, superbike RSV4 Factory a hypernaked Tuono V4 Factory, mají premiéru v novém a exkluzivním barevném provedení Speed White, které bude k dispozici pouze po omezenou dobu, a to od léta do konce roku 2023.

Dominující bílá zvýrazňuje aerodynamické linie a design s integrovanými křidélky. Doplňují ji červené disky kol, nápis Aprilia na boku a sportovní grafika inspirovaná závodním modelem Aprilia RS-GP, který hraje důležitou roli v mistrovství světa MotoGP 2023.

Byli to sami jezdci týmu Aprilia Racing, Aleix Espargaró a Maverick Viñales, kteří během Velké ceny Ameriky v Texasu poprvé představili široké veřejnosti barevnou variantu Speed White. Velkolepá závodní příležitost tak zdůraznila supersportovní duši této limitované edice dvou výjimečných motocyklů, které patří ke špičce v segmentu superbiků z hlediska technologie, výkonu a designu.

Barevné provedení Speed White se připojuje k dalším dvěma variantám řady Aprilia V4 Factory, Time Attack a Ultra Dark, a bude od léta po omezenou dobu k dispozici u autorizovaných prodejců značky Aprilia.

Oba motocykly jsou očekávány v České republice na začátku léta.