2022 KTM 450 SMR

Ostrý jako břitva na asfaltu a nyní s přidanou estetikou, 2022 KTM 450 SMR je KTM definitivním vyjádřením Supermota. Tento nový stroj, vylepšený pro rok 2022, se díky svému speciálnímu oranžovému rámu, modrému sedlu a závodní grafice v aktualizovaném provedení pro rok 2022 ještě více přiblížil závodní rodině KTM.

Mistrovský motor z motokrosových a supercrossových strojů KTM byl upraven pro optimální použití Supermoto. Motor váží pouhých 27 kg, ale vrčí točivým momentem a silně kousne s výkonem 63 k. Pětistupňová převodovka Pankl Racing Systems těží ze senzoru, který umožňuje specifické mapy motoru pro každý převodový stupeň. 44 mm plynový pedál Keihin je klíčem k citlivému a sebevědomému způsobu, jak přivolat maximum z pohonné jednotky KTM 450 SMR.

Výborná ovladatelnost je zajištěna speciálním rámem z chrom-molybdenové oceli, vyrobeným robotickým laserovým ovládáním pro maximální přesnost a kvalitu a spojením dokonalých torzních a ohebných charakteristik. 

Supermoto je o životě na hranicích adheze. Aby bylo možné  tuto vzrušující atmosféru co nejlépe využít, vybavila KTM motocykl dlouhým seznamem dílů nejvyšší kvality. Za tímto účelem technologie WACT Suspension XACT pomáhá modelu 2022 KTM 450 SMR jak držet, tak klouzat, zatímco fyzikální síly projíždějí světlem Supermoto 16,5 ″ /17 ″ ALPINA, paprskovými bezdušovými koly a kluzkými pneumatikami Bridgestone. Maximálního brzdného výkonu je dosaženo pomocí prémiového čtyřpístkového radiálního třmenu Brembo a hlavního válce s předními a zadními kotouči 310 mm a 220 mm.

Mohlo by vás zajímat:  Nejnovější projekt motorky od GASGAS. Přeměna MC 450F V Supermoto + video

Pro rok 2022 zavádí KTM 450 SMR povrchovou úpravu rámu potaženou závodní oranžovou barvou, aby se ještě více posílila blízkost závodně vítězných strojů hvězd Red Bull KTM Factory Racing. Rám je dokonale sladěn s novým modrým potahem sedadla a svěžími barvami v grafice, aby vizuálně zdůraznil těsné spojení se strojním zařízením KTM Factory.

2022 KTM 450 SMR 
Rám z ultralehké chrom oceli s novou povrchovou úpravou potaženou závodní oranžovou barvou
Vylepšená estetika se závodní grafikou a továrním modrým sedadlem
Pokročilá čtyřtaktní pohonná jednotka o objemu 450 ccm s výkonem 63 k při hmotnosti 27 kg
Odpružení WP Vidlice XACT AER 48 mm a zadní tlumič XACT
5stupňová převodovka PANKL Racing Systems a spojka proti násypce SUTER
Brembo 4pístkový radiální třmen, 310 mm plovoucí přední kotouč a 220 mm vzadu
Lehká kola Supermoto 16,5 ″/17 ″ ALPINA a hladké pneumatiky Bridgestone

2022 KTM 450 SMR bude k dispozici u autorizovaných prodejců KTM od září 2021.