Zfetovaný šílený motorkář jel na Kladensku až 200 km/h, zastavily ho až varovné výstřely – video

Okolí Kladna je dobře známé pro své klikaté okresky, které svádějí k vyšším rychlostem. Pro tohoto motorkáře ale zřejmě vyšší rychlost a radost z jízdy znamená rychlost až 201 km/h a zběsilé ujíždění policistům. Právě kvůli takovým jako je on, se motorkářům přezdívá zkratkou DDO, což v překladu znamená „Dobrovolní Dárci Orgánů“. Jak jinak byste chtěli pojmenovat někoho, kdo v běžném provozu letí jako blázen, k tomu ignoruje policejní hlídku a její výzvy k zastavení? Možná nás pár pojmenování napadá, ale publikovat by se daly až po desáté večerní.

Poté, co hlídka naměřila motorkáři více než 200 km/h, se za ním okamžitě vydala. Motorkář ale výzvu k zastavení absolutně ignoroval a uháněl dál po silnici I/16 směrem na Řevničov. Po deseti kilometrech se policistům podařilo tohoto šílence předjet a snažili se ho zastavit, ten je ale objel a chtěl dál ujíždět. Při manévru ale naboural do auta a tak se dal na útěk po svých.

Zastavil ho nakonec až varovný výstřel jednoho z policistů. Následně bylo zjištěno, že dotyčný nejen, že nevlastní na motorku řidičák, ale podobného činu už se dopustil několikrát. Aby toho nebylo málo, měl navíc pozitivní test na drogy. Celý incident řeší správní orgány, které, jak doufáme, tohoto motorkáře na pár let zavřou. Na silnici nemá vůbec co pohledávat.