Ženu na skútru srazil řidič auta. Po pádu skončila hluboko v kanálu

nehoda-skutr-brazilie-v-kanalu

Pravděpodobnost, že vás na skútru srazí řidič auta, je poměrně velká. Naopak pravděpodobnost, že po takové nehodě spadnete přímo do kanálu, je nevelká. Přesto se přesně tyto dvě události v minulém týdnu staly. Natočila je kamera na ulici.

Nehoda se stala 5. srpna 2020 v severní Brazílii ve městě Paragominas v regionu Pará. 27letá řidička Mayara Santos jede po hlavní silnici na skútru, když ji z boku srazí řidič červeného Chevroletu Prisma. Žena ze skútru spadne. A protože fyzické zákony fungují vždy a za každých okolností, klouže se po silnici dál. Trajektorii má ovšem tak nešťastnou, že se doklouže až k otevřenému kanálu na kraji silnice, do kterého po hlavě zapadne. Díky jeho hloubce se navíc nedokáže dostat sama ven.

Ve videu je také vidět, že se jí snažilo zachránit opravdu hodně lidí, což se nakonec povedlo zvednutím velkého poklopu. Z kanálu ženu nakonec vytáhli bez helmy – otázkou je, zda si ji sundala sama v kanálu nebo jí z hlavy spadla – ale při vědomí. Dokázala se dokonce i postavit na nohy, ačkoliv byla viditelně velmi otřesená.

Mohlo by vás zajímat:  Skútr Forza 750 společnosti Honda získal prestižní ocenění „Red Dot 2021“ v kategorii „Design produktu“

Magazín carscoops.com se ve svém článku odkazuje na brazilský zpravodajský server UOL News, který říká, že řidička skútru utrpěla zranění páteře a potřebuje operaci, aby nepřišla o hybnost nohou. Také dodává, že nehodu neprošetřovala policie, a že řidič je ochoten poskytnout zraněné ženě veškerou možnou pomoc.

Foto: youtube.com - Zdroj: carscoops.com