Zaregistrujte se a získejte TMAX v edici k 20. výročí

Pozoruhodný model TMAX k 20. výročí je limitovaná edice sportovního skútru. Model TMAX v edici k 20. výročí vybavený exkluzivními kovanými karbonovými panely ve tvaru bumerangu, tepelným krytem a předním blatníkem, stejně jako špičkovým vyhřívaným sedlem se žlutým prošíváním a logem 20. výročí – a v barvě Tech Graphite s bronzovými koly – je nejlepším sportovním skútrem značky Yamaha. Každý model TMAX v edici k 20. výročí bude také vybaven očíslovaným štítkem, který potvrzuje jeho exkluzivitu jedné z pouhých 560 jednotek, které byly vyrobeny. Spolu s jedinečnou charakteristickou kovanou karbonovou kapotáží dává výrobní číslo každému jednotlivému stroji vlastní zvláštní identitu.

Pro exkluzivní model TMAX v edici k 20. výročí se zaregistrujte zde. Zaregistrujte se zde a získejte exkluzivní model TMAX v edici k 20. výročí.

Mohlo by vás zajímat:  Yamaha Motor představuje PW-X3, svou vlajkovou loď mezi pohonnými jednotkami

Jak to funguje?

  1. Klikněte na „Svůj exkluzivní stroj TMAX v edici k 20. výročí si registrujte zde“ a vyplňte registrační formulář se svými osobními údaji. Vyberte preferovaného prodejce a zaškrtněte příslušná políčka. Poté formulář odešlete.
  2. Obdržíte e-mail s potvrzením, že jsme obdrželi vaši registraci. Jakmile bude model TMAX v edici k 20. výročí k dispozici, obdržíte e-mailové potvrzení o dočasném přidělení.
  3. Vytiskněte si e-mailu s potvrzením o dočasném přidělení a do 14 dnů navštivte svého preferovaného prodejce Yamaha, abyste potvrdili svůj záměr nákupu a dokončili proces nákupu.
  4. Jednotka rezervovaná prostřednictvím systému je limitovaná edice modelu TMAX k jeho 20. výročí. Pokud ke svému skútru chcete přidat další příslušenství nebo služby, obraťte se na svého prodejce značky Yamaha, který vás bude informovat o dostupnosti a ceně vašich preferovaných doplňkových položek.
  5. Očekávané období dodání vašeho exkluzivního modelu TMAX v edici k 20. výročí potvrdí váš prodejce.
Zdroj a foto: Yamaha

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*