Začněte novou moto sezónu s Harley-Davidson. Modely Sportster s bonusem

Odstartuje novou sezónu v tom nelepším stylu! Splňte si sen o motocyklu Harley-Davidson a získejte zajímavý bonus. Americká ikonická značka se začátkem jara připravila speciální kampaň na oblíbenou řadu motocyklů Sportster, v rámci níž nabízí zvýhodnění až 25 700 Kč, které se navíc dá skvěle využít na pořízení nové motovýbavy, abyste se na každém kilometru cítili bezpečně, komfortně a stylově.

 Stačí si vybrat jakýkoli motocykl z modelové řady Sportster s objemem 883 cm3 nebo 1200 cm3, a můžete se těšit na zvýhodnění 25 700 Kč. Ušetřené peníze přijdou vhod například při jarní obměně nebo pořízení stylové motovývavy, od kožené bundy přes rukavice až po boty nebo helmu. Případně lze bonus využít na nákup doplňků na motocykl.

Využijte limitovanou nabídku v ten pravý čas a zastavte se v nejbližším autorizovaném dealerství Harley-Davidson.

Než na jaře vyjedete…

 Než ale poprvé vyjedete, nezapomeňte na pár tipů pro vaši bezpečnost a pohodlí, ať vás první letošní vyjížďka zbaví všech starostí všech dní, dodá vám energii a budete si moci užít jízdu se vším, co k ní patří – s větrem ve vlasech, burácením motoru, vůní benzínu, a hlavně s nekonečnou svobodou.

  • Zarezervujte si jarní servis u svého autorizovaného dealerství Harley-Davidson.
  • Zkontrolujte s blížícím se jarem stav své moto výbavy, ať máte dostatek času pro případné pořízení nových kousků výbavy.
  • Nezapomínejte, že například helmu je ideální obměnit každé dva roky, a to i v případě, že s vámi přestála sezónu bez nehody.
  • Až letos na jaře prvně vyjedete, nezapomeňte, že sedáte na motocykl téměř po půl roce a přizpůsobte tomu i svou jízdu a chování na motocyklu. Berte v úvahu i řidiče aut, kteří vás na silnicích několik měsíců nevídali a počítejte s jejich případnými jízdními chybami a možností přehlédnutí. Dejte jim čas, aby si na motorkáře opět zvykli.
Mohlo by vás zajímat:  Nejnovější KTM 1290 Super Duke RR přichází na trh. Technika vypadá hodně zajímavě