Žáci motoškoly Josefa Sršeně budou testovacími jezdci motopneumatik Continental

continental-contiattack-motopneu

Continental doplnil portfolio testovacích jezdců o tým Motoškoly Josefa Sršeně. Motoškola patří u nás k nejpopulárnějším, ročně jí projdou stovky jak začínajících, tak pokročilých motorkářů na nejrůznějších motocyklech. Šest profesionálních instruktorů bude téměř denně testovat moto pneumatiky Continental jak na uzavřených tratích, tak v běžném provozu na českých silnicích.

„Jsme rádi, že se nám podařilo pro moto pneumatiky naší prémiové značky najít tak kvalitní testovací jezdce. V Motoškole se pneumatikám instruktoři věnují velmi podrobně – probírají jak technický stav pneumatik, tak samozřejmě jejich správné používání v průběhu roku – ať už jde o správné zajíždění nebo nastavení správného tlaku vzduchu v pláštích. U motorky možná snad i víc než u auta platí – s vozovkou motorkáře pojí jen 2 plochy ve velikosti zhruba tak velké jako je pohlednice. A na rozdíl od aut – motorkáře nechrání ani kapota auta a většinou ani airbag,“ říká Juraj Ižvolt, ředitel divize Marketing Continental Barum s.r.o.. „Věříme, že spolupráce s Motoškolou Josefe Sršně a test našich pneumatik nám dá další zpětnou vazbu o vlastnostech našich pneumatik, které v budoucnu využijeme i při jejich dalším vývoji,“ dodává Ižvolt.

Mohlo by vás zajímat:  Klíčová role pneumatik i obrana proti rostoucímu počtu krádeží – jak se starat o svůj motocykl?

V termínu od 1.4.2019 do 30.9.2019 se navíc můžete zapojit do soutěže o poukaz do Motoškoly Josefa Sršně v hodnotě 6 000 Kč + sada 2 ks prémiových motoplášťů Continental v hodnotě 10 000 Kč dle vlastního výběru k tomu! Tipujte na www.contimoto.cz