Yamaha YZR-M1 MotoGP: Systém on-line objednávek je nyní k dispozici!

Yamaha_YZR-M1_MotoGP

YZF-R1M je dokonalý supersportovní motocykl Yamaha inspirovaný závodním motocyklem Yamaha YZR-M1 MotoGP. Disponuje vyspělou komunikační řídicí jednotkou (CCU) a elektronickým závodním odpružením (ERS) značky Öhlins. 

Společnost Yamaha bude přijímat rezervace na exkluzivní okruhový závodní motocykl YZF-R1M 2020 prostřednictvím vyhrazeného systému online objednávek, který byl spuštěn 25. července 2019 ve 14:00.

Jak si lze nový motocykl YZF-R1M objednat 

Systém online objednávek je rychlý a jednoduchý, podrobnosti o postupu jsou popsány na webové stránce systému. Stačí se přihlásit na adrese r1m.yamaha-motor.eu, vyplnit své jméno a stát se jedním z prvních jezdců, kteří budou mít příležitost vychutnat si jízdu na tomto úchvatném novém supersportovním motocyklu.

YZF-R1M 2020 je k dostání výhradně prostřednictvím systému online objednávek a počet vyrobených strojů je omezen. Všechny stroje budou dodávány podle termínu objednání. Společnost Yamaha Motor Europe doporučuje všem jezdcům a týmům, kteří mají o tento motocykl zájem a chtějí mít jistotu, že nový YZF-R1M obdrží, aby svou rezervaci zadali co nejdříve. YZF-R1M 2020 se dodává v barevném provedení Silver Blu Carbon.

Akce Yamaha Racing Experience 

Jako nový vlastník motocyklu YZF-R1M obdržíte pozvánku k účasti na exkluzivních akcích Yamaha Racing Experience (YRE), které se budou konat na okruzích Mugello a Le Mans na jaře 2020. Zákazníci si mohou při zadávání online objednávky na nový motocykl YZF-R1M vybrat, které akci YRE dávají přednost. Úplné informace budou zveřejněny v září*. 

Mohlo by vás zajímat:  Nové oblečení od značky Yamaha

YRE je jedinečná událost, na které mají vlastníci motocyklů YZF-R1M z celé Evropy možnost vyzkoušet si naplno potenciál tohoto špičkového supersportovního motocyklu na významných evropských závodních okruzích spolu s oficiálními jezdci společnosti Yamaha.

Kromě účasti na zkušebních jízdách obdržíte také pozvání na řadu workshopů, kde budou vysvětleny důmyslné technologie elektronického řízení motocyklu s důrazem na možnost vlastního nastavení stroje podle osobních preferencí. Díky seznámení s nastavením motocyklu YZF-R1M budete mít možnost plně využít jeho vysoce výkonný motor a špičkový podvozek a na trati zjistit, jaké jsou vaše skutečné schopnosti.