Yamaha Tracer 700: Novinka pro letošní rok – video

Doba nepřehlédnutelného počtu motorek na silnicích už je zase tady. Většina výrobců přichází s atraktivními nabídkami a to v rovině cen , ale i nových či inovovaných modelů. Pozornost si určitě zaslouží i novinka Yamaha Tracer 700.

yamaha tracer

A co kromě tradičních hodnot a vlastností značky Yamaha můžeme od tohoto horkého želízka očekávat? O pohon se stará dvouválcový motor o objemu 689 ccm s velkým točivým momentem 68 Nm, který je dostupný v 6 500 ot./min. Točivý moment doplňuje výkon 55 kW/74.8 koní při 9 000 ot./min. Díky velké 17litrové nádrži je zajištěn dlouhý dojezd. O zastavení se starají dvojité přední kotouče 282 mm s čtyřpístkovými třmeny.

Motorka nabízí nastavitelný čelní štít a integrované chrániče kloubů, design dotvářejí lehká desetipaprsková litá hliníková kola a barevné provedení: červená, černá, modrá.

Majitelem Yamahy Tracer 700 se každý fanoušek může stát již  v červenci 2016. Jedinou zásadní informací, kterou ještě neznáme, je prodejní cena. Netruchlete, bude zveřejněna už na začátku května.