Yamaha Racing Experience 2020 pro majitele YZF-R1M potvrzena. Čekají na ně dva okruhy MotoGP

2020-Yamaha-YZF-R1M- (26)

Model YZF-R1M, který byla vyvinut s využitím moderních technologií převzatých z vítězných strojů Yamaha ze světových šampionátů superbiků, je úchvatný kultivovaný supersport, který si vydobyl zaslouženou pověst vysoce schopného závodního motocyklu a je tak považován za dokonalý stroj pro skutečné jezdce. YZF-R1M 2020 byla uvedena na trh v červenci 2019. Disponuje agresivní karbonovou kapotáží inspirovanou závodním motocyklem M1, vyspělou komunikační řídicí jednotkou (CCU) a elektronickým závodním odpružením (ERS) značky Öhlins. Jde o ideální vstupenku do světa motocyklů řady R, jehož hranice se neustále posouvají a vytyčené cíle naplňují. Nyní přichází YZF-R1M s pozvánkou na exkluzivní akci YRE.

Od svého založení v roce 2015 umožnily každoročně pořádané akce Yamaha Racing Experience majitelům motocyklů YZF-R1M důkladněji se seznámit s nastavením a přípravou stroje a odhalit skutečný potenciál motocyklu na závodní trati ve společnosti oficiálních jezdců Yamaha.

Majitelé stroje YZF-R1M 2020 si mohou zdarma rezervovat místo na jedné z akcí Yamaha Racing Experience (YRE) konaných na dvou kultovních závodních okruzích seriálu MotoGP: 20.-21. dubna na Misano World Circuit v Itálii nebo 25.-26. června na okruhu Le Mans ve Francii.

Yamaha představuje nové modely YZF-R1 a YZF-R1M 2020. Mají 200 koní a spoustu novinek

Prestižní dvoudenní akce na závodních okruzích jsou určené pro všechny jezdce na YZF-R1M 2020 s různými úrovněmi dovedností a technických znalostí. Mechanici společnosti Yamaha a specialisté týmu Yamaha Racing budou pořádat workshopy, kde se jezdci dozvědí exkluzivní informace, které jim pomohou dostat ze svých strojů maximum. Kromě toho budou mít možnost poznat VIP osobnosti ze světa závodních strojů Yamaha.

Mohlo by vás zajímat:  Mostecký závod IDM na začátku července je zrušený. Promotér hledá s mosteckým okruhem nový termín

Kompletní informace o procesu registrace na akce YRE jsou uvedeny v e-mailovém potvrzení, které bylo posláno všem vlastníkům modelu YZF-R1M při koupi motocyklu prostřednictvím systému on-line objednávek.

Společnost Yamaha rovněž nabídne omezený počet míst pro majitele předchozích modelů YZF-R1M, kteří si účast hradí sami. Pozvánky budou rozeslány koncem ledna. Je třeba, aby jezdci, kteří mají zájem o účast na akci, odeslali e-mailem na adresu YRE@yamaha-motor.eu číslo VIN motocyklu, modelový rok a událost YRE, které se chtějí zúčastnit.