Yamaha představuje nové sportovní sady pro motocykly MT-125 a MT-03

2020-prislusenstvi-yamaha-mT03-mt125- (1)

Modely Yamaha řady MT jednou provždy změnily tvář motocyklového světa. Kultovní MT-09, uvedená na trh v roce 2013, přinesla do ulic radikální nový vzhled a přístup. Od té doby se třída Yamaha Hyper Naked neustále rozrůstá a v současnosti nabízí nejrozmanitější stroje s kubaturami 125 ccm až 1 000 ccm.

Modely Yamaha MT, které odkazují na japonskou historii a které se pyšní dynamickou kapotáží a motory s vysokým točivým momentem, představují dokonalou kombinaci dravosti, odhodlanosti a moderního stylu. Všechny modely řady MT cílí na nekonvenční jezdce usilující o originální sebevyjádření, skvěle reprezentují ducha temné strany Japonska a nabízejí úchvatný životní styl.
Nové sportovní sady pro modely MT-125 a MT-03: Temnější než kdy dříve

Zcela nové motocykly MT-125 a MT-03 s radikální novou kapotáží a agresivním vzhledem s výraznými dvojitými obrysovými světly přinášejí jedinečný styl kategorie Hyper Naked všem jezdcům s řidičským oprávněním skupin A1 a A2. MT-125, vybavená výkonným novým motorem o objemu 125 ccm a také novým rámem Deltabox opatřeným 41mm USD vidlicí, je dokonalým lehkým naháčem Yamaha. Nová MT-03 pak přichází s novou USD vidlicí a průbojným designem nové generace.

Tyto stroje s mimořádně agresivním novým vzhledem a lepšími technickými parametry jsou určeny pro všechny jezdce hledající vzrušení, kteří mají již od počátku, kdy vstoupí na temnou stranu, ty nejvyšší požadavky.

Společnost Yamaha, která se vždy snažila svým zákazníkům nabídnout možnost vytvořit si vlastní jedinečný motocykl, představuje nové sportovní sady. Ty dále zvýrazňují radikální vzhled a agresivní charakter modelů Hyper Naked.

Yamaha představuje modernizované modely MT: Dokážete odolat temné straně Japonska?

Sada MT-125 Sport Pack obsahuje štít proti hmyzu, držák registrační značky, chrániče motoru, ochranný polep na nádrž a LED směrová světla. Tyto prvky posouvají charakteristický vzhled řady MT na novou úroveň a dodávají motocyklu ostřejší image, přičemž přispívají k ochraně před poškozením.

  • Štít proti hmyzu – pro ještě agresivnější vzhled temné strany Japonska
  • Držák registrační značky – úhlednější zadní část
  • Chrániče motoru – ochrana před nechtěným poškozením skříní
  • Ochranný polep na nádrž – ochrana před běžným poškozením
  • LED směrová světla – alternativní směrová světla s agresivnějším vzhledem
Mohlo by vás zajímat:  Yamaha představuje závodní nehomologovaný model R6 RACE

Sada MT-03 Sport Pack obsahuje sportovní štít, držák registrační značky, chránič chladiče, ochranný polep na nádrž a LED směrová světla. Všechny prvky zvýrazňují špičkový dynamický vzhled tohoto stroje Hyper Naked, zlepšují jeho jízdní projev a pomáhají ho udržet ve skvělém stavu.

  • Sportovní štít – lepší ochrana před větrem a agresivnější vzhled
  • Držák registrační značky – úhlednější zadní část
  • Kryt chladiče – ochrana před nečistotami
  • Ochranný polep na nádrž – ochrana před běžným poškozením
  • LED směrová světla – alternativní směrová světla s agresivnějším vzhledem

Originální příslušenství Yamaha

Společnost Yamaha nabízí pro motocykly kategorie Hyper Naked širokou řadu originálního příslušenství, například díly pro zlepšení výkonu, pohodlí a stylu. Společně s ucelenou nabídkou pro motocykly Hyper Naked vytvořila společnost Yamaha speciální kolekci značkového oblečení, například jezdecké bundy do města, trička, čepice, mikiny a další.

Aplikace MyGarage

V aplikaci MyGarage si lze snadno a rychle vytvořit osobitý motocykl Yamaha. Zákazníci mohou experimentovat a porovnávat různé kombinace originálního příslušenství, aby zjistili, co jim bude nejvíce vyhovovat. Pomocí aplikace MyGarage si může kdokoli během chvilky sestavit vysněnou verzi motocyklu Hyper Naked a prohlédnout si ji ve vysokém rozlišení ze všech úhlů. Díky této aplikaci už nebudete při výběru správných dílů tápat. Konečný seznam lze odeslat e-mailem prodejci značky Yamaha, který vybrané originální příslušenství zajistí a instaluje.
Temná strana Japonska vstupuje do nové sféry

Mohlo by vás zajímat:  Yamaha představuje nabídku čtyřkolek "Sport"

Yamaha vstupuje do světa her se společností Milestone

V roce 2020 zahájí společnost Yamaha novou vzrušující spolupráci s předním vývojářem motocyklových videoher – italskou společností Milestone, která stojí za populární hrou RIDE. Tento významný krok otevírá zcela nové příležitosti pro společnost Yamaha a příznivcům společnosti Milestone přináší možnost užít si adrenalin, který je nedílnou součástí všech motocyklů řady MT.

Hra RIDE fungující na franšízovém principu, s více než 1,5 milionem hráčů sdílejících vášeň pro jízdu na motocyklech, je jednou z nejúspěšnějších her svého druhu. Ve hře RIDE se od jejího vzniku prodalo 52 milionů virtuálních motocyklů, které se zúčastnily více než 238 milionů závodů a ujely přes 233 miliard kilometrů, což odpovídá 780 cestám ke Slunci a zpět!

V nejnovějším pokračování RIDE4, které již tradičně vzdává hold jízdě na dvou kolech, hrají hlavní roli stroje Yamaha, které přispívají k ještě lepšímu hernímu zážitku. Nejnovější počin od společnosti Milestone se může pochlubit úchvatnými novými prvky, neuvěřitelně realistickou grafikou a všem fanouškům kategorií Hyper Naked a Supersport přináší herní zážitky na zcela nové úrovni. Společnost Yamaha oslovuje novou cílovou skupinu a nabízí možnost úchvatné jízdy na motocyklech vlastní značky propojením virtuálního a skutečného světa, čehož využila již při představení stroje MT-125.

Aplikace MyRide

Aplikace MyRide umožňuje jezdcům na motocyklech Yamaha vést si záznamy o jednotlivých jízdách a širokém spektru dat a funkcí, například úhlu náklonu, akceleraci, maximální rychlosti, změnách nadmořské výšky a ujeté vzdálenosti. Do údajů o jízdě můžete doplnit snímky a podělit se o ně prostřednictvím sociálních médií. Informace lze ukládat ve vlastním uživatelském účtu. Jedná se o nejlepší způsob, jak dodat každé jízdě novou dimenzi. Jezdci si díky aplikaci mohou své oblíbené trasy vychutnat, kolikrát budou chtít.