Yamaha Motor Europe slaví 65 let inovací, nadšení a inspirace. Jako dárek spustí nové webové stránky

yamaha-motor-europe-65-let-novy-web

Yamaha Motor Europe s hrdostí připomene 65. výročí značky Yamaha. 1. července rozsáhlou aktualizací globálního, evropského a národního obsahu svých webových stránek a připomínkou legendárních okamžiků z úspěšné závodní historie značky.

Yamaha se nadále snaží přinášet svým zákazníkům filozofii Kando*, vizi svého zakladatele Geničiho Kawakamiho, která je od počátku nedílnou součástí poslání společnosti. Sdílí s nimi vše od nezapomenutelných momentů z motoristických soutěží po průkopnické stroje.

Závodění je součástí DNA značky Yamaha od jejího počátku. Nyní opět ožívá v sekci „Naše historie“ na aktualizovaných webových stránkách. Uživatelé se mohou vydat na cestu proti proudu času a prožít úspěchy značky Yamaha na závodních okruzích, včetně všech silničních a terénních triumfů, ať už v šampionátu MotoGP, mistrovství světa v motokrosu, mistrovství světa superbiků nebo na národní úrovni.

Návštěvníci webu mají také možnost připomenout si některé kultovní produkty značky Yamaha, od průkopnického stroje DT-1 a inovativního modelu YZ250 po vysoce výkonné supersportovní motocykly R1, od zcela prvního závěsného motoru P-7 po výkonnou jednotku F425A XTO, a od robustní čtyřkolky Grizzly 700 EPS po novátorské modely side-by-side YXZ1000R. Přestože tato sekce bude v nadcházejících měsících nadále rozšiřována, už nyní si mohou návštěvníci vychutnat řadu důležitých evropských modelů značky Yamaha, které měnily obory, pro které byly vytvářeny.

Uživatele jistě potěší také další příběhy z bohaté 65leté historie značky Yamaha, mohou nahlédnout do zákulisí se zákazníky a zaměstnanci v sérii „Poháníme vás vpřed“, a zároveň budou mít přehled o všech aktuálních závodních a firemních aktivitách. To vše dále posiluje poslání „Kando“, které přináší inovace, nadšení a emoce zákazníkům po celém světě.

Mohlo by vás zajímat:  Společnost Yamaha uvádí na trh model WR250F pro rok 2022

A to vše objevte v nové sekci „O nás“ na našich webových stránkách, které naleznete zde.

Jelikož společnost Yamaha nepřestává psát historii, její příznivci mohou očekávat další strhující příběhy, novinky a informace o vývoji, které budou zveřejňovány na závodních a firemních kanálech na sociálních sítích. Sledujte nás a nic vám neunikne.

Pandemie způsobená onemocněním COVID-19 ovlivňuje životy milionů lidí po celém světě. Společnost Yamaha si přeje, abychom všichni přečkali toto těžké období v bezpečí a ve zdraví. Chystáme pro vás další úchvatné produkty a strhující aktivity.

*Kando je japonský výraz pro pocit, v kterém se mísí hluboké uspokojení se silným nadšením, který se dostaví při setkání s něčím, co má skutečně výjimečnou hodnotu.

Zdroj a foto: Yamaha