Yamaha FJR1300A je ideálním strojem pro potřeby policie

Italská pobočka společnosti Yamaha Motor Europe NV vytvořila a vyvinula projekt „Yamaha pro policii“. Díky programu „Yamaha pro policii“ bude ITALIAN NATIONAL POLICE schopna vykonávat svou práci na nejpokrokovějším Yamaha Sport Tourer. Model FJR1300AE je poháněn čtyřválcovým motorem o objemu 1 298 ccm , který zaručuje vynikající zrychlení, sportovní výkon a nízkou spotřebu paliva. Při plnění policejních  úkolů motor umožňuje styl jízdy vhodný pro všechny situace.

Kvalita a spolehlivost dělá z modelu FJR1300AP ideální doprovodné vozidlo pro významné události, jako jsou státní návštěvy nebo významné svátky. Tato vlajková loď řady policejních motorek Yamaha v sobě dokonale kombinuje výkon a funkčnost služebního vozidla. Masivní rám a reprezentativní provedení budí respekt a důvěru.

Nízko položené těžiště zajišťuje vynikající jízdní stabilitu při vysokých rychlostech. FJR1300AP je mimořádně rychlý stroj s výkonem srovnatelným s běžnými motorkami, které ale překonává bohatou výbavou určenou výhradně pro policejní vozidla. Policejní hlídky, které tento model používají v různých evropských zemích, chválí model FJR1300AP především za jeho výkon a spolehlivost, díky kterým se stal měřítkem pro celou svoji kategorii. Policisté hodnotí pozitivně také jeho jízdní vlastnosti a snadnou manévrovatelnost dokonce i během přepravy těžkého vybavení.

Zdroj a foto: YAMAHA MOTOR EUROPE N.V.