Web „HondaCustoms“ představí 12 z nejlepších evropských úprav modelu CB1000R. Hodnotit můžete i vy

HondaCustoms

Honda CB1000R, vlajková loď řady Neo Sports Café, se osvědčila jako dokonalé čisté plátno pro úpravce motocyklů napříč Evropou.

Honda se vrací ke 12 z nejlepších upravených CB1000R na našem kontinentu, které byly poprvé představeny na loňském festivalu Wheel & Waves ve městě Biarritz, a to formou webové stránky, prostřednictvím které mohou uživatelé sestavit vlastní pořadí a přetáhnout jednotlivé stroje tak, aby odpovídaly jejich preferencím od prvního po dvanácté místo. Po dokončení výběru se mohou uživatelé o svou volbu podělit prostřednictvím sítí Facebook, Twitter nebo WhatsApp.

Mezi dvanácti CB1000R představenými na stránce www.hondacustoms.com se nachází i „CRF1000 Africa Four“ inspirovaný modelem Africa Twin, pocta modelu Monkey v podobě stroje „Monkey Kong“, či model „Alfredo“ jako pocta dávným klasickým modelům CB Freddieho Spencera. Každý z dvanácti exponátů jistě stojí za důkladné seznámení.

Mohlo by vás zajímat:  Honda integruje technologii Android Auto do multimediálního systému modelů Gold Wing

Stránka Honda Customs je dostupná v angličtině, francouzštině, němčině, italštině a španělštině. Poté, co si uživatelé vyberou své favority, budou si moci stáhnout své číslo jedna jako tapetu pro počítač nebo pro mobilní telefon.

Všechny přestavby si můžete prohlédnout v našem starším článku, kde je i jejich popis.

Zdroj a foto: Honda