Vyzkoušejte si na Ridin‘ Smoke 2024 stroje Husqvarna TC 125, TC 150, TC 250

Husqvarna Motorcycles s potěšením oznamuje své oficiální partnerství s Ridin‘ Smoke 2024. Dvoudenní motokrosový festival se koná o víkendu 25. až 26. května v úžasném místě Arco di Trento v Itálii, exkluzivně pro jezdce na dvoutaktních strojích. Jako jediný výrobce motocyklů, který je partnerem Ridin‘ Smoke, bude Husqvarna Motorcycles přítomna se všemi svými čtyřmi modely 2025 pro rok 2025: TC 125, TC 150, TC 250 a TC 300.

Aby bylo zajištěno, že si zkušební jízdy bude moci zarezervovat co nejvíce lidí, je možné před akcí předem zarezervovat pouze dva modely na jezdce. Očekává se, že každý časový úsek pro každý stroj bude rychle obsazen, Husqvarna Motorcycles vyzývá jezdce, kteří mají zájem, aby si co nejdříve potvrdili svůj výběr modelu online, aby se předešlo zklamání. Jednoduché požadavky potřebné k zajištění času na libovolných dvou strojích v sestavě pro rok 2025 jsou platná závodní licence, vhodné jezdecké vybavení včetně ochranného oblečení a podepsané zřeknutí se odpovědnosti.

Kromě neuvěřitelné příležitosti otestovat si své vybrané modely TC 125, TC 150, TC 250 a TC 300 mohou všichni nadšenci dvoutaktů na Ridin’ Smoke 2024 očekávat nabitý program. Kromě toho, že perfektně připravený okruh je otevřen pro jízdu po dobu osmi hodin každý den, všechny aktivity mimo trať se konají v sobotu s FMX show, závodem na holeshot, soutěží rychlosti a stylu, soutěží o nejlepší biče a DJ setem, který přináší den. jeden do konce. V neděli se trať znovu otevře v 09:00 pro další testovací jízdy a další den otevřených tréninků, takže si každý může užít více kol na speciálním okruhu.

Po celý víkend bude jezdec MXGP týmu Husqvarna Factory Racing, Mattia Guadagnini, po ruce, aby se se všemi setkal, podepsal autogramy, pózoval pro fotografie a podělil se o tipy na jízdu. Navíc bude po oba dny otevřen menší okruh pro děti, aby bylo zajištěno, že Ridin’ Smoke 2024 je opravdu pro každého.

Chcete-li si zarezervovat testovací jízdy na Ridin’ Smoke 2024 s motocykly Husqvarna, klikněte tady.