Výstava All Ride Moto Show zahájí provoz Továrny

Stěžejním slovem All Ride Moto Show je CUSTOM. Custom je motorka, Motorka, do které její majitel či tvůrce obtisknul svou osobnost. Než se z „obyčejné sériovky“ stane custom, stojí to stovky hodiny práce, plánování a vymýšlení. Výstava All Ride si klade, krom potěchy oka, za cíl ukázat, že i motorka může být i uměním a to ne jen tak ledajakým.

Pořadatelé po několika měsících příprav dali dohromady portfolio strojů, které vzešli z rukou umělců z celé republiky a také několik kousků ze zahraničí. Na výstavě se představí tvorba  amatérů, kteří po večerech ve svých zapadlých garážích montují, stejně jako dílen, jež se úpravami motocyklů zabývají profesionálně. Skvělé je, že česká scéna je na takové lidi a motorky velmi bohatá, což zároveň trochu zavařilo pořadatelům, kteří měli prostor pro „pouhých padesát“ strojů, jelikož více by se jich do industriální haly nově vznikajícího víceúčelového prostoru Továrna v pražských Holešovicích zkrátka nevešlo.

Svět customu toho ale skýtá mnohem více než jen samotné naleštěné stroje. Je to silná vlna nesoucí s sebou řadu specifického příslušenství, oblečení, uměleckých doplňků nebo filmů. Na to všechno se může těšit návštěvník All Ride Moto Show. Kromě samotné expozice motocyklů v Továrně poslední říjnový víkend čeká  kino, výstava obrazů, pohled do úspěšné historie českého motokrosu, stejně jako živá hudba, odpočinková zóna a bar s výběrem toho nejlepšího nebo pop-upy.

poster-fin-1-2