Vespa Primavera slaví kulaté výročí 50 let. Vespa na víkend zdarma!

 „Vespa je již více než 70 let ikonou s nezaměnitelným designem, která svým jedinečným italským stylem šíří radost ze života. To by si měl vyzkoušet každý tím spíš, když náš nejoblíbenější model Primavera slaví kulatých 50 let,“ říká Laura Marko, marketingová manažerka společnosti Faber Moto. Společnost Faber Moto s.r.o. zve všechny milovníky italských skútrů a zároveň ty, kteří se jimi chtějí stát, k akci „VESPA NA VÍKEND“. Ideální oslava 50. výročí nejoblíbenějšího skútru Vespa Primavera.

„V tomto ohledu vycházíme fanouškům skútrů Vespa maximálně vstříc a umožňujeme lidem, kteří si to někdy chtěli vyzkoušet, půjčit si Vespu na celý víkend zcela ZDARMA. V rámci víkendu s Vespou se účastníci můžou zapojit do soutěže a vyhrát atraktivní ceny,“ komentuje Laura Marko.

Na akci participuje 13 dealerů disponujících zhruba dvěma desítkami skútrů Vespa. „Většinu nabízených skútrů lze řídit s řidičským průkazem skupiny B, tedy běžným pro řízení auta. Dealeři navíc jsou zvyklí na nováčky a rádi zákazníka zaškolí, zapůjčí helmu. Do práce nebo na víkend pak nepřijíždíte otrávení z kolon, ale s úsměvem od ucha k uchu a s energií na rozdávání. Musí se to zkusit! A kdy jindy, než v létě,“ dodává Laura Marko.

Modelová řada Vespa Primavera slaví v letošním roce 50. výročí. První verze, představená v revolučním roce 1968, se okamžitě stala kultovním skútrem, obdivovaným pro svůj nadčasový klasický styl. Letošní verze zaujme novými 12“ koly z lehké slitiny. Ve verzi 125 cm3 je součástí výbavy i nejmodernější osvětlení s technikou LED, funkce vyhledávání zaparkovaného motocyklu a dálkového odemykání sedla. Zákazníci mají na výběr motory se zdvihovým objemem 50 nebo 125 cm3.

K narozeninám vyšla speciální edice Primavera 50° Anniversario která přichází ve dvou exkluzivních barvách Azzurro Anniversario (světle modrá lesklá) a Marrone Anniversario (kaštanově hnědá metalíza matná) s bílým sedadlem a švy v barvě vozidla.

Ještě do konce července (nebo do vyprodaní zásob) obdrží zákazníci v rámci akce VESPA DAYS při zakoupení skútru Vespa řady GTS se sadou stylových hliníkových doplňků renomované italské tuningové značky Rizoma. Skútry modelové linie Primavera jsou nyní dodávány s exkluzivním batohem Vespa z pravé kůže. Zákazníci tak v obou případech získají výhodu až 10 000 Kč navíc.