Vespa potěší pod vánočním stromečkem kolekcí stylových dárků pro malé i velké Vespisty

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, uvedla na český trh speciální vánoční kolekci stylových doplňků, dárkových předmětů a praktického příslušenství, které pod stromečkem potěší malé i velké fanoušky značky Vespa. Exkluzivní dárky pro Vespisty tělem i duší jsou již k dispozici u autorizovaných prodejců Vespa.

„Vespa je srdcová záležitost a na to jsme samozřejmě pamatovali i v letošní vánoční kolekci, která potěší každého Vespistu bez ohledu na věk nebo pohlaví,“ říká Laura Marko, marketingová manažerka společnosti Faber Moto. „Z letošní vánoční edice atraktivních dárkových předmětů a příslušenství Vespa pro zákazníky a fanoušky italské kultovní značky bych ráda upozornila především na elektricky poháněnou Vespu pro nejmenší bikery a na hodinky Vespa v nadčasovém stylu pro jejich rodiče, ale samozřejmě nejen pro ně.“

Víte, že Vespu můžete řídit již od tří let? Vespa pro nejmenší bikery je přesnou replikou klasických italských skútrů pro dospělé. Pohon obstarává 12V elektromotor, napájený akumulátorem. K dokonalým zážitkům z prvních jízd v jedné stopě přispívají také světelné a zvukové efekty a maximální bezpečnost zajistí připojená opěrná kola a automatická brzda, díky níž malá Vespa začne zpomalovat ihned po uvolnění „plynu“. Technickou výbavu završuje tlačítko Start, přepínač pohonu vpřed a vzad, vstupy USB/AUX a čtečka paměťových karet micro SD. Vespa, určená pro děti od 3 let s hmotností až 30 kg, je na výběr u autorizovaných prodejců Vespa v různých barvách za cenu 4599 Kč.

Mohlo by vás zajímat:  Honda Vision 110 je nejnovější přírůstek mezi skútry

Skútry Vespa ušetří v každodenním městském provozu svým uživatelům spoustu času. Do každého dne tak lze vtěsnat ještě více zážitků. Veškeré plánování i dodržování termínů přitom usnadní přesné náramkové hodinky v nadčasovém stylu z exkluzivní kolekce Vespa. Elegantní vzhled, kombinující klasické a moderní prvky inspirované ikonickým stylem skútrů Vespa, oživují pestré barvy číselníku a náramku. Pouzdro je vyrobeno z kovové slitiny, spodní kryt je z ušlechtilé oceli a číselník kryje klenuté minerální sklo. U autorizovaných prodejců Vespa jsou k dispozici různé modely náramkových hodinek Vespa v cenovém rozsahu od 2499 do 6499 Kč.

Vášnivým Vespistům udělá pod vánočním stromečkem radost i řada dalších dárků z aktuální kolekce Vespa. Dobrou inspirací pro výběr vhodného dárku může být také katalog originálního příslušenství Vespa, který je k dispozici na internetu.