Vespa a organizace (RED) představují speciální edici (VESPA PRIMAVERA)RED

Italská značka uvádí novou speciální edici nedávno představeného modelu Vespa Primavera, (VESPA PRIMAVERA)RED. Tento skútr v charakteristické červené barvě je výsledkem spolupráce mezi Vespou a neziskovou organizací (RED). Společně se tak angažují v boji proti globálním zdravotním krizím, jako je AIDS a pandemie.

Nezisková organizace (RED) byla založena v roce 2006 Bonem a Bobbym Shriverem a inspirovala se barvou „nouzového signálu“. Organizace dosud dokázala získat téměř 750 milionů amerických dolarů pro Globální fond, čímž pomohla více než 245 milionům lidí. Vespa již v minulosti podporovala (RED), například modelem (VESPA 946)RED v roce 2017 a modely (VESPA PRIMAVERA)RED v letech 2020 a 2022. S aktuální Primaverou se nyní opět do charitativního projektu zapojuje a každý, kdo si zakoupí model (VESPA PRIMAVERA)RED, automaticky přispěje částkou 100 dolarů do Globálního fondu organizace (RED). Peníze budou následně použity tam, kde jsou nejvíce potřeba.

(VESPA PRIMAVERA)RED

Speciální model nejen že podporuje dobrou věc, ale také ztělesňuje společenský závazek společnosti Piaggio. Díky nejnovější technologii (motor Euro 5 i-get) a inovativnímu charakteru (včetně systému konektivity MIA) aktuální řady modelů Primavera je (VESPA PRIMAVERA)RED optimálním řešením pro jezdce s výrazným poselstvím. S charakteristickou červenou barvou představuje model (RED) živý kontrast. Nejen karoserie, ale také kola a sedlo září v typické červené. Ozdobné lišty a ovládací prvky na řídítkách jsou vyvedeny v chromu.