Veletrh MOTOSALON oslaví začátkem března v Praze již své 10. výročí

Několik set značek jak z oblasti motocyklů nebo čtyřkolek, tak motorkářského oblečení a příslušenství představí téměř 150 vystavovatelů letošního jubilejního desátého ročníku mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, oblečení a příslušenství Motosalon, který se v roce 2019 uskuteční na letňanském výstavišti v Praze. Bude tu pro vás od čtvrtka 28. února do neděle 3. března.

A protože jde letos o první kulaté výročí, bude se slavit hned od zahájení. A oslava to bude víc než důstojná – Motosalon totiž bude největší za celých 10 let své existence. Návštěvníci se mohou těšit téměř na všechny značky motorek působících v Česku. Na své si přijdou i fanoušci ekologické jízdy. Na několika stáncích budou k vidění elektroskútry. Nové modely představí v české premiéře značka Royal Enfield.

Podívejte se na značky motorek a čtyřkolek, které uvidíte na Motosalonu 2019 (v abecedním pořadí): 

ACCESS Motor, AJP motos, Aprilia, ARCTIC CAT/TEXTRON, ARGO, Askoll, BAJAJ, Benelli, BMW Motorrad, BRP, CAN-AM ATV, Can-am, CF MOTO,  Čezeta, DUCATI, Electric Motion, Evoke, F.B, Mondial, GAS GAS, Harley-Davidson, HONDA, Husqvarna Motorcycles, INDIAN MOTORCYCLE, Kawasaki, Keeway, KTM, Kymco, Lambretta, LEM, Linhai, LYNX, Moto Guzzi, Moto Morini, MV Agusta, Niu Smart scooters, Norton, ODES, Peugeot, Piaggio, POLARIS, ROMET, Royal Enfield, SKI-DOO, SUZUKI, SYM, TGB, Triumph, TRS Motorcycles, UM motorcycles, Vespa, Victory, YADEA, Yamaha, YUKI, Zero Motorcycles, Zontes

Každý motorkář musí být řádně vybaven a vystrojen – v první řadě pro svou bezpečnost, ale musí se cítit pohodlně a také chce dobře vypadat. O to se postarají tradiční čeští výrobci i prodejci světoznámých značek, na letošním Motosalonu najdete nepřeberný výběr helem desítek značek.

10 známých motorkářských osobností

Veletrhu se zúčastní řada známých osobností, které mají k motocyklům blízko. Tvářemi Motosalonu se stali skvělí herci a motocestovatelé Pavel Liška a Jan Révai a tradičně populární kaskadér a testovací jezdec primáckého Autosalonu Pepa Sršeň Šiler. Na zahájení ve čtvrtek ve 13 hodin se na pódiu sejde celkem 10 osobností, aby s námi i návštěvníky zahájili oslavy prvního kulatého výročí a možná také zavzpomínali na posledních 10 let na motorce – herci Honza Révai a Pavel Liška, herečka Vanda Hybnerová, zpěvačka Helena Zeťová ale také závodnice Ollie Roučková, generál Petr Pavel, freestylista Petr Pilát, jezdec Karel Hanika, cestovatel Jarda Šíma a kaskadér Pepa Sršeň. Ostatně Jarda Šíma oslaví na Motosalonu 1,5 milionu kilometrů na motorce.

motosalon-2019-logo

Doprovodný program

Každý den se v Show Aréně představí kaskadérské sdružení Crazy Day. Jejich představení uvidí návštěvníci několikrát denně, kromě nich se na venkovní ploše ukáže Míra Lisý nebo motogymkhana.

Dalším centrem doprovodného programu bude pódium v hale 5. První den ve 13 hodin proběhne zahájení, beseda Pavla Lišky a Jana Révaie, křest speciálu časopisu Playboy s Karlosem Vémolou, každý den jsou pak pro návštěvníky připraveny rozhovory, autogramiády, pořady s cestovateli na motorce, ukázky první pomoci nebo workshopy Automotodromu Brno.

Fotogalerie zde:

https://bike-mania.cz/v-prazskych-letnanech-zacina-motorkarska-sezona-kona-se-tu-veletrh-motosalon-2019-foto-video/