Valentino Rossi se stal “tváří” Opelu ADAM

Valentino „Vale“ Rossi, mnohonásobný mistr světa kategorie MotoGP, je novým sportovním ambasadorem značky Opel a modelu ADAM. Lifestylový ADAM a Valentino mají mnoho společného: Osobitost, kreativitu, energii a zároveň smysl pro preciznost.

„Valentino Rossi je perfektním ambasadorem – je uvolněný, hravý, trochu rošťák a vždy v pohybu… přesně jako náš model Opel ADAM. Ale zároveň je extrémně důsledný, pečlivý a maximálně přesný – jako produkty německé konstrukční školy a automobilky Opel,“ říká Roberto Matteucci, výkonný ředitel italského zastoupení značky Opel. „Valentino jako ambasador Opelu ADAM je jasným signálem naší snahy dodat našim automobilům novou osobitost při zachovaní tlaku na konstrukční preciznost,“ dodal Matteucci.

Valentino Rossi se malý lifestylový Opel zamiloval od prvního pohledu: „ADAM mě okamžitě oslovil svým designem, příslušenstvím a technologiemi. Myslím si, že jeho individualizační potenciál s mnoha tisíci variacemi je doslova fantastický. Možných kombinací exteriéru a interiéru je tolik, že si každý může vytvořit svůj dokonale osobitý model ADAM.“

Tisková zpráva/-PS-