Valentino Rossi a Bridgestone uvádí nové video

Bridgestone a legenda motocyklových závodů Valentino Rossi nedávno natočili v italské Tavullii, nedaleko bydliště devítinásobného mistra světa, senzační reklamní video na oslavu svého vítězného partnerství.

Video ukazuje, jak Bridgestone a Valentino „sdílejí“ vítěznou DNA, od skromných začátků až po vedoucí postavení ve světě motoristického sportu. Divák se stane svědkem dramatické cesty s Bridgestone a Rossim, včetně historických i aktuálních záběrů, které ilustrují sdílené hodnoty a společné úspěchy.

Valentino si své role v novém videu vysloveně užívá, když například komunikuje se svým mladším já a dává najevo hravý charakter, s jehož přispěním se stal celosvětovou ikonou. Tyto záběry jsou skvěle provázány s příběhem vzestupu společnosti Bridgestone z malé firmy v největšího výrobce pneumatik a pryže na světě, včetně čestného postavení oficiálního dodavatele pneumatik pro MotoGP.

Devadesátisekundové video kombinuje filmové záběry, speciální efekty, 3D animaci a působivý zvukový doprovod tak, že diváka okamžitě vtáhne do příběhu plného emocí.

Tisková zpráva/-PS-