V Praze se opět koná výstava custom motorek All Ride Show. Byli jsme se podívat

V pražských Vysočanech se včera rozjela výstava All Ride Show 2019. Tentokrát se koná na nové adrese v industriálním prostoru Art District Pragovka, což se podepsalo na její velikosti. Zajít na výstavu máte čas až do nedělního odpoledne.

Čtvrtý ročník All Ride Show nabízí opět kolem stovky originálních přestaveb motorek všech možných stylů. Kromě nejmodernějších staveb jsou to i stavby z osmdesátých let, dragstery, ale i retro motorky. Jde  převážně přestaveb z českých a slovenských dílen, ale také od špičkových zahraničních stavitelů a garáží z Německa, Rakouska, Velké Británie či dokonce Japonska. Na své si přijde opravdu každý.

Jan „Somik“ Somerauer, jeden z organizátorů výstavy ještě před akcí říkal: „Neukazujeme jen ‚šoubajky‘, soustředíme se hodně na motorky, na kterých lidé skutečně jezdí – na ulici nebo je upravují pro různé typy závodů. Chceme, aby návštěvníci viděli, že existuje spousta přístupů, že fantazii se zde meze nekladou. Můžou to být motorky, na jejichž stavbě se pracovalo v profi dílně s 3D tiskárnou, na druhé pak stroje postavené ve stodole, přičemž oba výsledky můžou být stejně fascinující.“

Expozice je umístěna v industriální, ovšem čisté, běloskvoucí a temperované hale, kde si po zaplacení vstupného 150 Kč můžete k prohlídce dát pivo nebo kávu či poslechnout nějakou hudbu anebo poklábosit se staviteli a dalšími fanoušky. Dnes výstava otevírá v 10 hodin dopoledne a končí před 22. hodinou. Nedělní program začíná opět v 10 a celou akci zakončí v 17 hodin vyhlášení vítězů divácké soutěže o nejlepší motorky. O hodinu později se dveře Pragovky za výstavou zavřou nadobro.

https://youtu.be/SWik8oFBaBE