Už máte v plánu BMW Motorrad RR Days 2017? Konají se v dubnu na okruhu v Brně + video

BMW Motorrad pro region střední a jihovýchodní Evropy pořádá již po šesté akci RR Days. Akce, jejíž součástí jsou volné jízdy na okruhu, se letos uskuteční ve dnech 10. až 11. května na tradičním místě, Autodromu Brno v České republice. Kromě možnosti zajezdit si na svém vlastním motocyklu budou mít účastnící příležitost na závodním okruhu otestovat nové BMW S 1000 RR, které je dobře známé jak ze závodů Moto GP, tak podniků série Superbike.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“253″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″] 

Cena za jednodenní vstupenku činí podle data přihlášky 169/180 eur, dvoudenní vstup stojí 315/330 eur. Vstupné zahrnuje 5 x 20 minut jízdy na závodním okruhu s vlastním motocyklem a 1 x 20 minut jízdy na závodním okruhu s novým BMW S 1000 RR (podle dostupnosti testovacích strojů). Součástí je rovněž občerstvení včetně nápojů a povinná časomíra (záloha za transpondér se platí zvlášť).

Účastnící se musí registrovat a zaplatit registrační poplatek. Vstup na závodní okruh je dovolen pouze jezdcům s příslušným motocyklovým vybavením. Organizátoři doporučují uzavřenou helmu s DD kroužky, jednodílnou koženou kombinézu s chrániči, kožené rukavice a vhodné jezdecké boty. Na vlastní odpovědnost je dovoleno použít normální helmu, motocyklovou bundu a kalhoty s chrániči.

Přihlásit se mohu majitelé motocyklů všech značek. Podrobnější informace a registrační formulář najdete v případě zájmu na této internetové stránce.