Upravené motorky zaplnily v rámci výstavy All ride moto show pražskou „Továrnu“. Byli jsme se podívat!

Po roce se opět do pražské „Továrny“ vrátila výstava upravených motorek s názvem All ride moto show. Desítky motorek zaplnily celý prostor. Na své si tu přijde každý, prezentují se zde totiž nejen custom biky skvěle naleštěné a zářící, ale i ty „punkové“. Na každém z nich najdete takové detaily, které vás překvapí anebo naopak pobaví.

Pokud se na výstavu rozhodnete vyrazit, pak je dnes i zítra otevřeno od 10°°. Liší se ale zavírací doba, zatímco dnes bude otevřeno do 20°°, zítra jen do 18°°. A na co vše se můžete těšit? Pořadatelé na svém webu slibují spoustu zábavy. Je ovšem otázkou, jestli si jí budete moci v tom návalu návštěvníků užít.

  • HLAVNÍ EXPOZICE

Hlavní část výstavy se věnuje přestavbám určeným pro každodenní ježdění. Těšte se na to nejlepší, co letos vyjelo z českých garáží! Na 60 strojů od renomovaných domácích značek i nováčků a pecky z Německa, Rakouska a díky centrále BMW v Mnichově také ze Švýcarska, Velké Británie a USA. Výstava byla doposud nesoutěžní, ale letos jsme se rozhodli přece jen ty „nejlepší“ přestavby ocenit. Porotou však nebude odborná jury, ale všichni návštěvníci.

  • SULTANS OF SPRINT

Opět po roce budou vystaveny i sprintery (dragstery), tedy stroje upravené pro klasické 1/8mílové závody. Sultans of Sprint je seriál závodů pořádaných nadšenci v západní Evropě. Vloni byly v rámci výstavy představeny tři stroje, letos jich je z Německu ještě o trochu víc.

CHOPPER‘S NOT DEAD

Choppery žijí. Před lety vládly custom světu, ale na krátký čas je odsunuly na vedlejší kolej café racery a další odvozené styly. Jenže to je jen zdání, mašiny s dlouhými vidlemi se dělaly, dělají a dělat budou. Protože jestli je nějaká motorka symbolem svobody, pak je to chopper. Expozice je připravena ve spolupráci s Chopp Bros.

  • POP-UP SHOPS AND BARS

Ke stylovým motorkám patří i stylové oblečení a doplňky, které vám nabídne hned několik pop-up obchůdků. Takže nechoďte bez munice! Pánové (dámy prominou) si také budou moci vytunit svou vizáž u lazebníka. A samozřejmě, že nezůstanete ani o hladu a žízni. Osvěžit, resp. zahřát, se budete moci na továrním baru v hlavní hale a posedíte si hned vedle v klubu. Jídlo opět zajistí foodtrucky.

My jsme se byli podívat těsně po otevíračce včera po 18. hodině a v Továrně bylo natřískáno. A není se čemu divit, rozhodně tu je nač se dívat. O tom se ostatně můžete přesvědčit v přiloženém videu a fotogalerii sami.