TREXEE ohlídá každou motorku. A o dvoukolového miláčka je postaráno

Motorkáři, zajímá vás řešení pro online monitoring bez nutnosti odborné instalace a připojení na baterii motorky? Jednotku snadno umístíte, kam potřebujete a veškeré funkce si pak jednoduše nastavíte pomocí mobilní aplikace či webového portálu. Pokud ano, jste na správném místě a čtěte dál.

Kromě GPS lokalizace, která je dnes již standardní službou jednotky, umožní Trexee sledovat i další parametry jako je případný náraz a pád motorky, krádež motorky, otřesy a manipulace s motorkou, ale i teplotu okolí, kde máte motorku umístěnou. Služba Trexee pro monitoring motorek sestává z GPS jednotky s tříosým G senzorem pro sledování pohybu a náklonu; webového portálu a integrované globální datové SIM karty, která zajistí dostupnost téměř po celém světě.

Velmi snadno instalovatelná jednotka je robustní a její hladká konstrukce je odolná vůči prachu, vodě i mrazu. Každá jednotka má vlastní baterii s velmi dlouhou výdrží, kterou lze dobíjet přes micro USB. Jednotka se spouští automaticky a tak není třeba žádných tlačítek nebo antén, které svádí k ulomení. Jednotku je také možné kdykoliv přemístit. Díky extrémní citlivosti na GPS a GSM signál je jednoduché jednotku instalovat skrytě, aby si jí vandal či zloděj nevšiml.

Každá jednotka má nastavenou unikátní konfiguraci, aby poskytovala co nejvíce informací po co nejdelší dobu bez nabíjení. Při průměrné rychlosti 52 km/h během výletů se výdrž Moto M pohybuje kolem 5300 km bez nabíjení. Při průměrné rychlosti 40 km/h během výletů se výdrž pohybuje kolem 4500 km bez nabíjení. Při odesílání dat 2x za den, když máte motorku zaparkovanou, je spotřeba baterie 4-5 % měsíčně. Standardní výdrž jednotky Moto S je 39-43 hodin. Za dané období lze najet 2900 až 3300 km. Při odesílání dat 2x za den, když máte motorku zaparkovanou, je spotřeba baterie 10-11 % měsíčně.

Trexee je celosvětově unikátní služba, která přináší profesionální webový portál v 16 jazykových mutacích, bez ohledu na to, jaký OS je využívaný. Samozřejmostí je mobilní aplikace ve verzích pro Android a iOS pro aktuální přehled.

Zajímavé, že? Kterého motorkáře by to nezajímalo? Nás to opravdu zaujalo a tak jsme se rozhodli jednotku vyzkoušet. Trexee se po nějakou stane naším dobrým kamarádem a součástí motorky a pak se rádi o osobní zkušenosti podělíme.