The World Adventure Week. Pro všechny motocyklové dobrodruhy.

Světový den dobrodružství (The World Adventure Week) je perfektní záminkou pro ujetí určitého kilometru na motocyklu. Je to pozvánka k prozkoumání tras a stezek, které jste vždy chtěli, a je to příležitost sdílet svá oblíbená místa s globální komunitou Adventure bike.

Nejodvážnější jezdci budou odměněni denními a týdenními cenami a šancí být představeni na theworldadventureweek.com a globálních kanálech sociálních médií KTM. V každém ze sedmi dnů budou muset být splněny různé výzvy, přičemž všichni jezdci absolvují celkem 1 000 km nebo více a obdrží osobní ocenění.

Výzvy budou otevřeny všem jezdcům Adventure všech značek. Cílem je posílit rostoucí komunitu Adventure a spojit jezdce, kteří sdílejí vášeň pro Adventure Motorcycling. Chcete-li vstoupit, jednoduše si stáhněte aplikaci RISER z App Store nebo Google Play a začněte zaznamenávat své jízdy.

Pro všechny dobrodruhy, kteří se chtějí dozvědět více o této vzrušující nové výzvě, jsou další informace k dispozici na webu theworldadventureweek.com.

Sedm dní, 1 000 kilometrů, 5. až 11. července 2021.

 

Foto:KTM CENTRAL EAST EUROPE s.r.o Zdroj:KTM CENTRAL EAST EUROPE s.r.o