The World Adventure Week. Připojte se a jezděte na nové KTM 1290 Super Adventure S

Sbalte si kufry, najděte bod na mapě jeďte. THE WORLD ADVENTURE WEEK zve všechny, kteří hledají dobrodružství, bez ohledu na to, na jaké motorce jezdí a nabízí  šanci vstoupit do slosování o zcela novou KTM 1290 SUPER ADVENTURE S.

Sedm dní, sedm jedinečných výzev plus 1 000 km. KTM vyzývá globální komunitu motocyklistů Adventure, aby vyrazili a prozkoumali vybrané tratě během THE WORLD ADVENTURE WEEK, které se uskuteční 5. až 11. července 2021.

THE WORLD ADVENTURE WEEK, podporovaný společnostmi KTM a RISER, je dokonalou příležitostí ke zdolání kilometrů silnic bez ohledu na to, jaký motocykl vlastníte. Chcete-li se připojit, stačí si stáhnout aplikaci RISER, přijmout výzvu THE WORLD ADVENTURE WEEK vyplněním registračního formuláře a poté začít zaznamenávat své každodenní jízdy.

Mohlo by vás zajímat:  Baby on board! Königův nápis na kombinéze a helmě

SVĚTOVÝ DOBRODRUŽSTVÍ TÝDEN každodenní výzvy jsou:

  • 5. července => Dokončete jízdu a sdílejte ji pomocí #theworldadventureweek
  • 6. července => Jízda v nadmořské výšce 890 m
  • 7. července => Při jízdě se přihlaste u prodejce KTM
  • 8. července => Dokončete celkové převýšení 1290 m
  • 9. července => Získejte alespoň jednu jízdu sledovanou denně, od pondělí do pátku
  • 10. července => Jeďte přesně 390 km od začátku do cíle
  • 11. července => Dokončete Pack Ride s alespoň dvěma kamarády

Úspěšné dokončení každé výzvy vás odmění 250 body, přičemž 1 000 bodů bude přiděleno všem, kteří dosáhnou 1 000 km. Pro vstup do slosování o zcela nový KTM 1290 SUPER ADVENTURE S bude potřeba minimálně 2 000 bodů, což znamená, že je v rámci THE WORLD ADVENTURE WEEK nutné splnit alespoň čtyři ze sedmi denních výzev.

Pokrok každého účastníka bude sledován prostřednictvím živého žebříčku na webu theworldadventureweek.com a v aplikaci. Všichni jezdci, kteří během týdne úspěšně absolvují 1 000 km nebo více, obdrží osobní ocenění od KTM.

Mohlo by vás zajímat:  BMW Motorrad dosáhlo nejlepšího výsledku v anketě „Motocykl roku 2022“ čtenářů časopisu MOTORRAD.

Jste-li připraveni, navštivte theworldadventureweek.com, kde najdete další informace o tom, jak se připojit, vysvětlení každodenních výzev a příslušné podmínky.

Všechny ceny podléhají dostupnosti v zemi pobytu každého účastníka.