TECH-AIR READY: Špičkové motorkářské oblečení od Alpinestars + video

Nejen jezdcům na motorkách KTM by jezdecké vybavení mělo být schopné zvládnout téněř všechno, co počasí  i třeba neopatrná jízda může přinést. KTM a Alpinestars se spojily, aby vytvořili dvě sady oblečení, které se vyznačují extrémní všestranností . Bundy MANAGUA a DURBAN GTX TECH-AIR představují prémiovou nabídku KTM PowerWear pro náročné jezdce ADVENTURE.  První je vhodná pro jízdu na ulici, zatímco druhá je stejně skvělá i v mimořádných podmínkách. Obě bundy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní kombinace materiálů, které obsahují reflexní detaily a jsou vyztuženy ochrannými prvky certifikovanými CE na ramenou a loktech, což vede k nízké hmotnosti, trvanlivosti a optimální ochraně.

MANAGUA GTX Tech-Air je 100% určena na ulici do běžných podmínek. Plně laminovaný a lehký vnější materiál GORE-TEX je opatřen odnímatelným tepelným ostěním. Inovační systém ventilace zaručuje dokonalý komfort za všech podmínek. Kromě toho, že je perfektní pro ulici, je navíc DURBAN GTX Tech-Air stejně vhodná pro lehké offroadové a dobrodružné turné. Je vybavena ultralehkou odnímatelnou membránou Gore-Tex s mikrovláknovou podšívkou. Vstupy a odvzdušnění se zipem, utěsněné proti všem větru a dešti. Nechybí  úložný prostor pro dvoulitrový hydratační systém močového měchýře zajišťující dokonalý komfort při jízdě.

Takové oblečení by se určitě mohlo hodit nejen majitelům a řidičům motorek KTM, ale nepochybně i příznivcům jiných značek.

https://youtu.be/xgjAFZf8q7k