Taky Ti chybí letní oblečení? Zkus něco z nabídky Harley-Davidson

Kdo by neznal oblečení vybraných motocyklových značek? A kdo by nepotřeboval doplnit šatník? Zkuste se inspirovat nabídkou oblečení od Harley-Davidson.

Kolekce 1903

Každý šev této kolekce inspirované retro stylem potvrzuje kvalitní řemeslo, které symbolizuje značku Harley-Davidson. Každý kousek je stvořený k tomu, abys vypadal skvěle a autenticky. Skutečný styl pro skutečné originály.

Ukaž se ve značce, která je tu s námi 115 let

Kolekce je inspirovaná motocykly speciálně vyrobenými ke 115. výročí, které letos slavíme. Vyniká modrými proužky, našitými detaily i perforovanou kůží. K tomu nechybí výroční modrá barva a vzor orla. 

Kolekce Genuine Motorclothes

Smělé, odvážné a odolné. Kolekce Genuine Motorclothes přináší oblečení plné odkazů, které oslavují rebelství v každém z nás. Objev ikonický vzhled Harley-Davidson s těmito odolnými a pevnými materiály stvořenými na každodenní nošení.

Kolekce Garage

Syrové, bez zbytečností a nohama na zemi. Kolekce Garage představuje rázný a jasně vyjádřený postoj, kterého docílíš bez větší námahy. S touto kolekcí není těžké vypadat dobře.

Všechny kolekce oblečení lze zakoupit u českých dealerů v Praze, Brně, Hradci Králové, Ostravě a Plzni a u slovenských dealerů v Bratislavě, Prešově, Banské Bystrici a v Košicích.