Světové dny Guzzi a Mezinárodní motocyklová Rally Città della Moto Guzzi se vrací do Mandella del Lario

oslavy-Moto_Guzzi- (3)

Po roce čekání kvůli restrikcím, které zabránily oslavám stého výročí značky Moto Guzzi, se letos v Mandello del Lario konečně uskuteční netrpělivě očekávaná párty.

Víkend od 8. do 11. září bude jedinečnou příležitostí pro všechny fanoušky značky se sídlem v L’Aquila a každého milovníka motocyklismu a krásných strojů.

Během druhého zářijového víkendu se Mandello promění v globální epicentrum motocyklové vášně, protože Moto Guzzi představuje bezkonkurenční historický odkaz, technologie, styl a přitažlivost, která dokáže zaujmout a vzrušit všechny generace.

Mohlo by vás zajímat:  Euro Bike Fest 2024

A je to dvojnásobně významná příležitost: jedenáct let po posledním ročníku se vrací zpět GMG – Světové dny Guzzia připojí se k Mezinárodní motocyklové rally Città Della Moto Guzzi.

Tyto dvě velkolepé akce slibují vyplnit každý jednotlivý okamžik víkendu, který bude jedinečnou a důstojnou oslavou sta let fantastické historie, tvořené krásnými, vzrušujícími motorkami, které nás vždy naplňovaly – a stále naplňují – divokou radostí. Oslavy vášně pro značku Moto Guzzi budou probíhat jak v historické továrně Via Parodi 57, tak po celém Mandellu del Lario.

Mohlo by vás zajímat:  Významná vylepšení pro modelový rok 2025 evropské řady modelů Honda CRF

Světové dny Guzzi – GMG a mezinárodní motocyklová rallye Città Della Moto Guzzi ke 100. výročí budou přirozenou a neodolatelnou atrakcí pro každého Guzzistu, který bude chtít svou Moto Guzzi přivézt zpět do jejího rodiště na břeh jezera Como, centra oslav s nabitým programem, které začínají ve čtvrtek 8. září.

Společně s výborem International Motorcycle Rally Moto Guzzi připravuje festival, který si zaslouží přívlastek „povinný“ jako nikdy předtím.