Společnost GasGas představila modely Enduro (EC) a Trial (TXT) pro rok 2019

Společnost GasGas nedávno na významné akci v Ametlla Park (La Ametlla del Vallés) představila nové modely Enduro a Trial pro rok 2019. Představení se zúčastnilo více než třicet zástupců médií z celého svět. Akce byla také pojatá jako testovací den, kdy si návštěvníci mohli vyzkoušet EC 2019 a TXT 2019. Mezi účastníky byli někteří mimořádní hosté: oficiální jezdci GasGas Enduro Johnny Aubert a Jonathan Barragán a pro Trial to byli Jaime Busto, Jeroni Fajardo a Loris Gubian.

Při představování nového  modelu GasGas ES 2019 byly hlavními technickým novinkami změny v porovnání s předchozím modelem, spočívajícími především ve zlepšení motoru, rámu a zavěšení, modernizace elektrického startu, který má nyní nový systém zapalování a baterie s větší kapacitou. Zejména úpravy v zadní části jsou nejvýznamnějšími novými prvky inovovaného modelu TXT Racing 2019, které uváděj do rovnováhy stabilitu, sílu a schopnost reagovat.

Oba modely mají nejen homologovanou verzi, která může jezdit na veřejných silnicích ale i verzi výhradně pro jízdu v terénu. Nové EC a TXT jsou již nyní k dispozici u oficiálních prodejců společnosti GasGas.