Společnost GasGas a její modely pro rok 2019 na výstavě EICMA v Miláně

Společnost známá především ve světě off-road motocyklů využila největší světové události a na na výstavě EICMA v Miláně odhalila svých šest nových motocyklů pro příští sezónu:

EnduroGP

 

 

 

 

 

 

TrialGP

TXE

eContact

Kids

Pyrenees

Modely GasGas EnduroGP a TrialGP 2019 představují nepochybně dva z oslnivých nových modelů roku, které očekávají nedočkavě milovníci off-roadu. Nový EnduroGP s reprezentuje speciální edici vybavenou špičkovými závodními díly. Motocykl čerpal inspiraci u strojů oficiálního týmu, který pro GasGas získal vrcholné pozice na mistrovství světa.

Společnost GasGas představila svůj nový EnduroGP, motocykl inspirovaný motocykly oficiálního týmu, který získal vrcholné pozice na mistrovství světa pro GasGas. Speciální edice vybavená špičkovými závodními díly.

Modely TXE a eContact jsou často označovány za revoluční elektrické průkopníky ve svém oboru. Nabídka dětských motocyklů GasGas byla kompletně obnovena spuštěním modelu Kids ‚One a Kids‘ Two je k dispozici ve verzích Enduro, Trial a Supermotard. Zcela nové modely, které obsahují novou vyměnitelnou baterii.

S prezentací nových Pyrenejí na výstavě EICMA v Miláně společnost GasGas oznámila vstup do sektoru horských ebiků. Nový univerzální, sportovní ebike vyrobený z lehkého hliníku a vysoce kvalitních komponent.