Součástí stáje hvězdného jezdce stáje Monster Energy Kawasaki Motocross se stává i Kawasaki Ninja

Závodník týmu Monster Energy Kawasaki Racing Team Clément Desalle je vedle své „denní práce“ motokrosu také velkým fanouškem silničních strojů. On pokud necestuje po světě, kde předvádí špičkové výkony ve své disciplíně, pak se věnuje jízdě na kole nebo účastní závodních dnů na asfaltových okruzích.

V loňském roce týmy po dohodě umožnili společně strávené chvíle Clémenta Desalle a Jonathans Rea. Strávili určitý čas ve společnosti Motorland ve Španělsku na modelu KX450-F a pak se vydali na trať na dvou továrních strojích Ninja ZX-10R KRT.

A tak se díky ústředí pro motocykly Kawasaki v Holandsku a Belgii se dlouhodobé Clémentovo přání nedávno stalo skutečností. Půjčil si Ninja ZX-10RR, což je model, který Jonathan Rea a týmový kolega Tom Sykes používají jako základní mašinu pro jejich výkony na prestižních šampionátech.

„Clément je hrdinou mnoha motocyklových fanoušků v Holandsku a zejména v jeho rodném Belgii“, uvedl manažer Kawasaki Benelux Henk Salomons. „Jsme poctěni, že mu můžeme poskytnout bike, který se mu nejen líbí, ale který mu přinese tolik vzrušení, kolik jen může NINJA dát.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“290″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]