Smíšený den pro Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing Team v Houstonu

Tým Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing Team měl všechny ingredience pro úspěšnou noc v Houstonu, kde se tento týden podruhé tento týden konalo 2. kolo mistrovství světa AMA v supercrossu 2021.
 
Zach Osborne ve třídě 450SX podával po celý den výjimečný výkon, ale nešťastná chyba na konci noci ho stála zasloužené umístění na stupních vítězů. Podobný příběh zažil i jeho týmový kolega RJ Hampshire, který bojoval o vítězství v Main Eventu 250SX, než ho uprostřed závodu vyřadil z boje jiný jezdec.
 
Osborne si po tlaku na vedoucího jezdce po celých 10 kol zajistil těsné druhé místo. Anderson předvedl dobrý výkon a v úterý skončil v top 10. V závodě 450SX Heat 1 měl skvělý start, ale srážka v první zatáčce si vynutila restart červené vlajky. Anderson si zajistil šesté místo. 
 
Wilson vystartoval v top 10 v 450SX Heat 2 a brzy se pustil do intenzivního boje o konečnou přestupovou pozici, aby si nakonec zajistil šesté místo. V Main Eventu celý závod závodil o 10. místo, nakonec skončil na 11. místě. 
 
250SX East
Hampshire, v kvalifikaci na pátém místě, si zajistil start v první pětce v 250SX Heat 2 a rychle se posunul na čtvrté místo. Později v závodě se Hampshire posunul na třetí místo, čímž si zajistil postupové místo. V Main Eventu se dostal do příznivé pozice hned od začátku. Když poté Hampshire zaútočil, vyjel vysoko v zatáčce a další jezdec s ním přišel do kontaktu a oba jezdce poslal na zem. Hampshire klesl zpět na 20. místo a tvrdě pracoval na tom, aby se probojoval zpět polem, nakonec skončil na 17. místě.