SHERLOG zahájil s motorkáři sezónu. Viděli jste ho v Poděbradech? + video

Burácení motorů, vůně spáleného benzínu, a hlavně několik tisíc motorek na trase z Prahy do Poděbrad. Tak vypadalo v sobotu 1. dubna tradiční, v řadě již devatenácté, zahájení motorkářské sezóny. S bezpečností spanilé jízdy pomáhal i nový vyhledávací vůz společnosti SECAR BOHEMIA, která provozuje pokrádežový systém SHERLOG. Ten díky kameře celou jízdu navíc i zaznamenal.

Společnost má k motorkářům dlouhodobě velmi blízko. Od dubna je v jejím portfoliu navíc nově i pokrádežový systém SHERLOG Moto určený právě majitelům jednostopých strojů.

Jarní počasí přilákalo na tradiční zahájení motorkářské sezóny, které pořádá Harley-Davidson Club Praha, tisíce milovníků jedné stopy. Motorkáři vyjeli z Černého Mostu a zamířili do Poděbrad. Bylo jich tolik, že se na kolonádu a náměstí Jiřího z Poděbrad ani nevešli, a pořadatelé je tak museli odklánět i na náměstí T. G. M. a do přilehlých ulic. Vyhledávací vůz SHERLOG uzavíral oficiální kolonu motorkářů Harley Davidson a ve spolupráci s Policií ČR dbal tým SHERLOG na bezpečnost účastníků celé akce.