Sexy modelka Mercedes Terell nám ukáže jak správně umýt motorku – video

Určitě to znáte, občas je potřeba motorku umýt. Pokud jezdíte jen na silnici, pak je to poměrně jednoduché, ale pokud občas zavítáte do terénu, pak je to o poznání horší. Všude samé bahno, hlína či kusy trávy. Na přiloženém videu ale můžeme vidět, že tahle práce může být i moc krásná a předvede nám to sexy modelka Mercedes Terell.

I když jsou podobné činnosti i častým doprovodným programem nejen motorskářských srazů, nemusí se to vždy povést tak hladce… Společnost Matrix Concepts na to šla ale bezpečněji. Modelka Mercedes Terell není ve světě motorek žádným nováčkem. I když tahle letos jedna třicetiletá kráska začínala u tuningu automobilů, v roce 2010 se stala Miss Supercross 2010. Svým krásným obličejem a sexy postavou pak ozdobila mnoho časopisů a jejich obálek.

V přiloženém videu si posvítí na Suzuki, které se projelo někde v terénu, a musí z ní sundat všechny nečistoty. Na pomoc má celý arzenál řady kosmetiky 1.7 Cleaning Solutions. A jde jí to pěkně od ruky… A aby se neumazala, oblékla si jen maličkaté plavečky.