Rolling Stones odstartují oslavy Harley-Davidson v Praze

Oslavy 115. výročí značky Harley-Davidson odstartují 4. července 2018 v Praze koncertem Rolling Stones. Dvě legendy se valí do Prahy. Britská skupina Rolling Stones zahraje v Praze již po páté, tentokrát v Letňanech. Americká značka motocyklů Harley-Davidson pořádá celosvětovou oslavu v Praze poprvé.

 „To, že „Stouni“ přijedou a zahrají v Praze v předvečer zahájení našich oslav, je pro nás neuvěřitelná radost. Koho by napadlo, že se v Praze setkají dvě největší legendy svých oborů. Tento úžasný koncert přivede do metropole i tisíce „nemotorkářských“ milovníků slavné kapely z celé ČR,“ s nadšením komentoval nadcházející událost Jaroslav Vavřina, organizátor oslav H-D. Dodal, že i ti jsou vítáni, aby další dny strávili na holešovickém Výstavišti ve společnosti legendárních strojů a spousty zábavy.

Organizátoři oslav spolu s producentským týmem připravili k tomuto velekoncertu pro fanoušky Harley-Davidson hezký bonus. „Všichni, kdo si do 8. března koupí vstupenku na oslavy 115. výročí založení Harley-Davidson, mohou přednostně získat vstupenku na koncert Rolling Stones v exkluzivním předprodeji. Týká se to samozřejmě účastníků oslav z celého světa, nejen z České republiky,“ upozornil Jaroslav Vavřina.

Kapela se opět představí ve svém dlouholetém složení Mick Jagger (zpěv), Keith Richards (kytara), Ronnie Wood (kytara) a Charlie Watts (bicí). Všichni fanoušci silných strojů a dobré muziky se mohou těšit na hity jako AngieWild HorsesMemory MotelHonky-Tonk Women nebo (I Can’t Get No) Satisfaction. Jistě zazní i songy nové, protože Rolling Stones nežijí jen ze starých skladeb, takže bude k mání i něco z jejich zatím posledního alba Blues & Lonesome.

  • Pro nákup koncertních lístků v exkluzivním předprodeji je nutné koupit vstupenku na 115 let značky Harley-Davidson do 8. 3. do 18.00.
  • Každý držitel vstupenky na 115 let značky Harley-Davidson může v exkluzivním předprodeji koupit až 2 lístky na Rolling Stones.
  • Lístky v exkluzivním předprodeji Rolling Stones koupíte přes unikátní číselný kód na vstupence H-D 115 pod QR kódem. Zakoupené lístky obdržíte e-mailem.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli tuto předprodejní akci odvolat.
  • Koncert Rolling Stones je součástí evropského turné NoFilter, pořádaného agenturou Concert West ve spolupráci se Serge Grimaux a Bestsport, a. s
  • Exkluzivní předprodej lístků na Rolling Stones pro majitele vstupenek na oslavy 115 let značky Harley-Davidson začíná 7. 3. v 9.00 a končí 8. 3. v 18.00. Počet exkluzivních lístků je omezen.
  • Standardní předprodej začíná 9. března 2018.
Mohlo by vás zajímat:  HARLEY-DAVIDSON představil novou ikonu, model ELECTRA GLIDE HIGHWAY KING