Rodina značkového financování koncernu Volkswagen se rozšiřuje o Ducati Finance od ŠkoFINu

ŠkoFIN, specialista na financování značek koncernu Volkswagen, zařadil od začátku března do svého portfolia první značkové financování motocyklů – Ducati Finance od ŠkoFINu. Zájemci tak mají nově možnost pořídit si stroje značky Ducati prostřednictvím úvěru nebo finančního leasingu.

„Naším cílem je poskytovat co nejširší spektrum služeb souvisejících s koncernovými značkami. Spuštění Ducati Finance je tak dalším logickým krokem směrem k zákazníkovi, kterému chceme zajistit přístup k mobilitě dle jeho představ a potřeb – ať se jedná o automobil, motocykl, pojištění či servis. Možnost nastavit vyšší zůstatkovou hodnotu navíc znamená nízkou měsíční splátku a financování je díky tomu příležitostí splnit sen každému motocyklovému nadšenci,“ uvádí Petr Abrahámek, ředitel obchodu a marketingu ŠkoFINu.

Nový či ojetý motocykl do stáří 18 měsíců italské značky Ducati je od března možné financovat buď pomocí úvěru, nebo finančního leasingu, v obou případech s možností nulové akontace. Dobu splácení je možné zvolit až v délce 72 měsíců a zároveň platí, že zákazník má možnost zůstatkové hodnoty – nerovnoměrné poslední splátky – až do výše 60 % z pořizovací ceny. „Součástí nabídky je balíček pojištění za zvýhodněné sazby. Výše splátek je po celou dobu trvání smlouvy garantována a služba je samozřejmě bez jakýchkoli poplatků,“ dodává Petr Abrahámek.

„Značku Ducati zastupuje naše společnost na českém trhu již patnáctým rokem. Poté, co přešla majetkově pod křídla koncernové značky Audi, bylo pro nás přirozeným krokem sjednotit i nabídku financování na koncernový standard. Financování pomocí Ducati Finance od ŠkoFINu nabízí zájemcům o naše stroje atraktivní alternativu pořízení nového nebo mírně ojetého motocyklu. Jsme přesvědčeni, že náš zákazník tuto možnost ocení, mimo jiné i kvůli službám, které finanční produkty ŠkoFINu doplňují nebo třeba kvůli sazbě havarijního pojištění již od 2,68 %,“ uvádí Veronika Michlová, jednatelka společnosti MOTO ITALIA s.r.o., autorizovaného dovozce Ducati pro Českou republiku. Od března mají zájemci možnost sjednat si financování Ducati Finance od ŠkoFINu přímo v pražské prodejně DUCATI Prague, kterou zanedlouho doplní i další prodejci.

Ducati_2