Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing Team představil SX Team 2021

Jelikož se tým Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing Team připravuje na nadcházející šampionát AMA Supercross Championship v roce 2021, jeho šestičlenná sestava Jason Anderson, Zach Osborne, Dean Wilson, RJ Hampshire, Jalek Swoll a Stilez Robertson si sedá se světově proslulým motoristickým sportem komentátoři Ralph Sheheen a Jeff Emig, aby rozebrali svou minulost, přítomnost a budoucnost pomocí exkluzivní virtuální tiskové konference z Baker’s Factory na Floridě.

Na konci roku 2020 se dynamické trio Zach Osborne, Jason Anderson a Dean Wilson vrací do týmu Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing Team, a to vše na FC 450 Rockstar Edition. Osborne, který naposledy zajel mistrovství 450 MXX v roce 2020, přinesl silný náboj do závěrečných kol Supercrossu a zdá se, že bude pokračovat tam, kde v roce 2020 přestal. Jeho týmový kolega a šampión 450SX z roku 2018, Jason Anderson se zaměřil se na letošní návrat do středu pole. Dean Wilson nadále upevňuje svoji pozici v premiérové ​​třídě, kde naposledy obsadil třetí místo na stupních vítězů ve finále sezóny 2020. 

Tým Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing Team přivítal v týmu další známé trio, protože všichni tři jezdci o objemu 250 ccm se v roce 2021 vracejí. RJ Hampshire v této sezóně přebírá roli veterána, když vstupuje do druhého roku na FC 250. Hampshire se prosadil jako silný uchazeč o titul v minulé sezóně, než podlehl zraněním, která ho vyřadila ze závodění, ale teď je zdravý a připravený bojovat o titul 250SX Eastern v roce 2021. V západní divizi se Jalek Swoll vrací ke své druhé sezóně profesionálních závodů v Supercrossu a objevil se nováček Stilez Robertson, který v letošní sezóně debutuje na 250SX West po krátkém seznámení s profesionálními řadami Pro Motocross Championship 2020.

Mohlo by vás zajímat:  Nová Vespa Pic Nic se představuje. Dostala košík a piknikovou deku

Mistrovství Supercross AMA 2021 začíná v sobotu 16. ledna v Houstonu v Texasu.