Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing a FMF Racing pokračují v partnerství do roku 2023

Společnost Husqvarna Motorcycles oznamuje pokračování svého velmi úspěšného partnerství s renomovaným výrobcem výfuků FMF Racing. Podle obnovené dohody bude Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing i nadále těžit z vysoce výkonných produktů americké společnosti až do konce roku 2023. Společnost FMF Racing, založená v roce 1973, je synonymem úspěchu závodů na prašných kolech. Kalifornský výrobce používá k testování a rozvoji svého sortimentu výfukových plynů s náhradními díly špičkovou konkurenci se získanými znalostmi, které pak využívá v řadě vysoce kvalitních produktů značky.

Partnerství se v posledních letech těší mnoha triumfům. Zach Osborne získal dvě mistrovství AMA 250 Supercross (2017 a 2018) společně s korunou AMA Pro Motocross 250 v roce 2017. Jason Anderson si zajistil první titul AMC 450 Supercross od Husqvarny v roce 2018 a Osborne zajistil v roce 2020 prestižní titul AMA Pro Motocross 450. Mimořádného úspěchu bylo dosaženo také v enduru, kde Colton Haaker vyhrál mistrovství světa FIM SuperEnduro 2019 a Billy Bolt zajistil titul World Enduro Super Series v roce 2018, následovaný mistrovství světa FIM SuperEnduro v roce 2020.

Mohlo by vás zajímat:  Husqvarna Motorcycles uzavřela partnerství se společností BRISK

Rozšíření technického partnerství mezi společnostmi Husqvarna Motorcycles a FMF Racing zajišťuje, že společnost Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing bude i nadále používat nejnovější dvoutaktní a čtyřtaktní vysoce výkonné výfukové systémy amerického výrobce ve všech amerických a globálních závodech v motokrosu, superkrosu a enduru .

Robert Jonas – Vice President Motorsports Offroad: „Jsme opravdu rádi, že můžeme pokračovat v našem partnerství s FMF Racing po další dva roky. S FMF Racing jsme si v posledních letech společně užili mnoho úspěchů napříč motokrosem, superkrosem a enduro. Pokud s nimi budete i nadále spolupracovat, bude pouto ještě silnější. Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing soutěží na nejvyšší úrovni napříč mnoha disciplínami a spoléhá na výkon a kvalitu produktů FMF Racing. Jsme opravdu rádi, že v tomto partnerství pokračujeme, a těšíme se na další úspěch v následujících letech.“

Mohlo by vás zajímat:  Husqvarna Motorcycles uzavřela partnerství se společností BRISK

Don Emler Jr. – marketingový ředitel FMF Racing: „FMF Racing se pyšní mnoha dlouhodobými partnerstvími, která jsme v průběhu let vytvořili. Husqvarna Motorcycles je legendární značka a těšíme se na pokračování partnerství s jejich globálním závodním týmem a posouvání hranic výkonu. Motocykly Husqvarna jsou klíčovou složkou úspěchu společnosti FMF! Společně jsme vyhráli několik šampionátů a nyní jsme se zaměřili na další kapitolu. FMF bude i nadále poskytovat výkon vyrobený Američany, aby poháněl značku do budoucnosti a společně pronásledoval další vítězství šampionátu.“