ROCK’N’RIDE má za sebou úspěšný 6. ročník

Open-air motocyklová událost Rock’N’Ride, která se každoročně koná v areálu Kavčák u Benešova má za sebou úspěšný 6. ročník. Ten proběhl o minulém víkendu. Diváci si mohli užít skvělou podívanou ve všech disciplínách, kterými byly Memoriál Jaroslava Kuklíka, FMX show a SuperEnduro. 

„Těší nás, že i přes všechny komplikace se nám podařilo letošní ročník Rock’N’Ride realizovat a věříme, že proběhl ke spokojenosti všech, jezdců i diváků. Letošní atmosféra byla skutečně trochu jiná, více intenzivnější, jezdci podali skvělé výkony a udělali finále jednotlivých disciplín opravdu maximálně napínavé. Velké poděkování patří ale hlavně všem divákům, za to, že přišli, a především za to, jak neopakovatelnou atmosféru vytvořili,“ říká Vít Kuklík, organizátor akce a motocyklový závodník.

V rámci letošního ročníku Rock’N’Ride závodilo celkem 370 jezdců, což je nejvíce v celé historii akce. V jednotlivých disciplínách pak zabodovali František Smola a Martin Vaněček, kteří zvítězili v Memoriálu Jaroslava Kuklíka v třídě Profi. Prvenství v SuperEnduru v kategorii Profi si vybojoval Patrik Markvart a vítězem FMX show se stal Filip Podmol.

Pořadatelé, kterými není nikdo jiný než jezdci Vít Kuklík, Martin Kuklík, Libor Podmol, a Martin Koreň, kteří už nyní připravují ročník 2021, jehož termín oznámí v nejbližší době. Pro další ročník se budou snažit zachovat stoupající úroveň akce a posunout její laťku opět výše.