Řidič Range Roveru se bál o život své rodiny, rozjel se proti motorkářům – video

Někteří lidé nemají na silnici co dělat! To přesně si říkám vždy, když shlédnu podobné video, se kterým se s vámi chci teď podělit.

Vše začne přibližně v čase 0:26, kdy obrovský Range Rover srazí prvního motorkáře. Vše pak pokračuje v čase 0:50, kdy se k autu seběhne dav motorkářů a chtějí si to s řidičem vyřídit. Ten však na nic nečeká a prudce sešlapuje plyn. Na videu je poměrně dobře vidět, že několik lidí a jejich motorek přejede a ujíždí dál. To ale stále není vše, video pokračuje honičkou přes půl města, když se v čase 5:00 opět dav motorkářů a Range Rover zastavuje. Následuje další konfrontace. Motorkáři k autu přicházejí, vypadají, že jsou opravdu v ráži, čemuž se vlastně ani není co divit, ale řidič opět sešlapuje pedál plynu až na zem a motorkáře opět skoro přejede. Dva z nich jeho počínání bohužel nakonec nepřežijí.

Vysvětlení řidiče bylo jednoduché. Jel s manželkou a dětmi a bál se o svůj i o jejich život. Zatím nebyl nikdo zatčen, americká policie oznámila, že nejdříve celý incident důkladně prošetří. O tom, proč však celý incident vůbec vznikl, zdroje mlčí.

aktualizováno 1.10.2013, 13:04:
Jak postupuje čas, objevují se nové a nové informace a z pohádky se stává reálný příběh, který onu původní story trochu upravuje.

Řidič Range Roveru jel po silnici, když před ním zastavil motorkář a on ho postrčil – tak jak je to vidět hned ze začátku videa. Seběhli se k němu ostatní motorkáři a bylo zaděláno na problém. Útočili řidiči na auto a ten, protože měl v autě manželku a ani ne roční holčičku o jejichž život se bál, sešlápl plyn a bariéru motorkářů prorazil. Můžeme v tuto chvíli polemizovat o tom, jestli se to nedalo řešit jinak, ale kdo z nás by stál na místě a přihlížel tomu, jak se mu desítky motorkářů chtějí pomstít.

Po tomto prvním úniku přišlo ještě několik dalších konfrontací, ale ta nejvážnější přišla ke konci videa a po něm. Řidiče Range Roveru nakonec motorkáři z auta vytáhli, možná vylezl dobrovolně, když se útočníci snažili rozbít okno v zadních dveřích, kde seděla jeho dcerka, a zmlátili ho.

Byla také upřesněna informace, že oproti prvotním zprávám o dvou mrtvých, je zraněn pouze jeden motorkář. Ten byl sražen autem a má zlomené obě nohy.

Policie stále nikoho neobvinila. Nyní je ve fázi, kdy zkoumá záběry a vyslýchá svědky tak, aby měla co nejvíce informací.

-PS-